לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מעשי במרכז - לימודים בישראל

 

קורס חשמלאי מעשי במרכז

קורס חשמלאי מעשי במרכז הינו מסלול לימודים המספק לשוק העבודה חשמלאים רבים מדי שנה. חשמלאים שמשתלבים בתחומים שונים ותורמים רבות למשק על ידי עבודה איכותית, בטוחה ויעילה. אזור המרכז הינו אזור שהדרישה לחשמלאים בו היא גבוהה במיוחד הן על ידי כמות האנשים שגרים באזור והן על ידי עסקים ומשרדים הממוקמים באזור שצריכים יד של מקצוען במשכנם. כל אלו ועוד מגוון סיבות גורמות ל- קורס חשמלאי מעשי במרכז ליהנות מיוקרה, ביקוש ואיכות רבה.

 
   

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס חשמלאי מעשי במרכז – מתכונות לימוד ומסלולי לימוד :

 

הקורס הינו קורס שמפוקח, נמדד ונבחן על ידי משרד הכלכלה שמביא את תחומי העניין העיקריים למוסדות הלימוד השונים ומציב דגשים חשובים שעליהם להעביר לתלמידיהם בקורס. מסלול הלימודים מורכב מ- 516 שעות לימוד, חלקן עיוניות בכיתות לימוד עם ספרים ומחברות וחלקם שעות מעשיות של תרגול פרקטי חיוני במעבדות חשמל מקצועיות המדמות את העבודה במתקני החשמל השונים שיצטרכו לטפל בהם בשוק העבודה. מטרת הלימודים היא להעניק לבוגר את היכולת לתת מענה זמין, איכותי, מקצועי ובטיחותי לכל דרישה ששוק העבודה יציב לו.  קורס חשמלאי מעשי במרכז מוגש לתלמידים במגוון מסלולים נוחים שמאפשרים להם לעבוד וללמוד בו זמנית במתכונת של לימודי ערב/ בוקר או ימי שישי.

 

היתרים, תעודות ורישיונות לחשמלאי מעשי :

 

בוגרי הקורס שסיימו אותו בהצלחה, עמדו בכל דרישות הקורס וצלחו את המחנים המסכמים זוכים לתעודת מטעם המוסד בו למדו שמעידה על סיום הקורס בהצלחה וכן תעודה מאושרת ממשרד הכלכלה המסמיכה אותו לעבודה מורשת. תחילה דרוש החשמלאי לעבוד שנתיים כעוזר חשמלאי – תחת פיקוחו של חשמלאי אחר ולאחר מכן רשאי להתחיל בעבודה עצמאית במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר.

 

המשך לימודים עבור חשמלאי מעשי :

 

רבים מבוגרי קורס חשמלאי מעשי במרכז ממשיכים ללימודי המשך ונרשמים למסלול לימודי חשמלאי מוסמך באופן מקוצר. המסלול מוגש ומותאם עבור חשמלאי מעשיים והינו קצר באופן משמעותי מהמסלול הרגיל (480 שעות במקום 1080).  בנוסף חשמלאים רבים בוחרים לפנות גם ללימודים כמו בקרים מתוכנתים ולימודי ריתוך על מנת להעשיר את הידע שלהם ולקבל הסמכות נוספות.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים