לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מעשי בצפון - לימודים בישראל

קורס חשמלאי מעשי בצפון

קורס חשמלאי מעשי בצפון , בדרום ובמרכז הוא קורס שמפוקח ומלווה במהלך כך תהליך הלמידה על ידי משרד התמ"ת (משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה). תלמידי הקורס נחשפים למערכות חשמל שונות במעבדות חשמל מקצועיות ולידע תיאורטי נרחב במהלך הקורס, הכל על מנת לקבל הכשרה מקצועית, רצינית ואיכותית שתעזור לבוגר להשתלב באופן תקין בשוק העבודה.

 


  

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מטרת קורס חשמלאי מעשי :

 

מטרת לימודי חשמל מעשי היא להכשיר את החניכים לעבודה מקצועית שתענה על הדרישות שמציב שוק העבודה, לפי הגדרה הקיימת בתקנות החשמל, חשמלאי בעל רישיון מעשי רשאי לבצע עבודות בבניין ובתעשייה והפיקוח על הכשרתו מתבצע על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. הרישיון שבוגר הקורס עתיד לקבל הינו רישיון הניתן לבוגרי הקורס לאחר שנתיים של עבודה כחשמלאים עוזרים בהם הם מוגבלים ומנועים מעבודה עצמאית אלא בנוכחותו של חשמלאי נוסף בדרגה בכירה יותר.  לאחר קבל הרישיון המעשי רשאים להתחיל  בעבודות חשמל עצמאיות במערכות חשמל חד פאזיות עד 40 אמפר.

 

לימודי חשמל מעשי – קהל יעד :

 

הקורס הינו קורס נפוץ ומוכר וניתן למצוא מוסדות לימוד רבים המציעים קורס חשמלאי מעשי בצפון , בדרום ובמרכז. תנאי הקבלה למסלול הלימודים אינם נוקשים יתר על המידה ומאפשרים קבלה למסלול עם דרישות מהמתעניינים להיות מעל גיל 18 ובעלי 9 שנות לימוד לפחות. הקורס מיועד להקנות לחשמלאי העתיד מיומנות, ידע וארגז כלים נכבד לעיסוקם בשוק העבודה כחשמלאים מקצוענים לכל דבר.

 

קורס חשמלאי מעשי – תכני לימוד :

 

תכני הלימוד במסלול לימודי החשמל נבנה על ידי משרד התמ"ת שאחראי להכשרת החשמלאים ולבניית תוכנית הלימוד הכוללת שלהם (איזה נושאים צריכים להילמד, כמות שעות התרגול במעבדות וכו...) בין הנושאים התיאורטיים ניתן למצוא נושאים כמו אלקטרוניקה, תורת החשמל, מכונות חשמל וכן הלאה. הלימודים התיאורטיים מתורגלים לאחר מכן במעבדות חשמל מקצועיות שנותנות לתלמידים את האפשרות לרכוש ניסיון חשוב לפני היציאה לשוק העבודה והתחלה של קריירה עצמאית.

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי המשך מתקדמים יותר כמו קורס חשמלאי מוסמך במתכונת מקוצרת.

 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים