לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מתח גבוה בחיפה

קורס חשמלאי מתח גבוה בחיפה


מגמת חשמל - לימודי מתח גבוה

חשמלאי מתח גבוה הוא חשמלאי בדרגה הגבוהה ביותר,  אשר יכול לבצע תוכניות חשמל או לעבוד במתח גבוה. דרגת החשמלאי מתח גבוה מגיעה לאחר שהחשמלאי קיבל הכשרה בחשמלאות, חשמלאות מעשית, חשמלאי מוסמך וחשמלאי ראשי. על מנת להיות חשמלאי מתח גבוה יש לעבור את כל ההכשרות השונות וכן הכשרת חשמלאי מתח גבוה אותו ניתן לעבור בקורסים שונים כמו למשל דרך קורס חשמלאי מתח גבוה בחיפה.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חשמלאי מתח גבוה

 


 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מגמת חשמל - לימודי מתח גבוה

 

מהלך הלימודים

קורס חשמלאי מתח גבוה בחיפה מתאים לסטנדרטים של חשמלאי מתח גבוה ומאפשר לתלמידים לצאת עם תעודה אשר מסמיכה אותם לדרגה הגבוהה ביותר בחשמלאות. ההכשרה בלימודים היא תאורטית לצד הכשרה מעשית וכוללת לימודי רשתות, לימודי אנרגיה, הכרות עם מערכות אספקת חשמל, מבני קווי החשמל העיליים ותת קרקעיים, הפעלת רשתות חשמל, זיהוי מקורות פגיעה ברשתות, תפעול חשמל במתח גבוה, בטיחות וגהות בעבודה ועוד תחומים אשר כולם מיועדים להכשיר את החשמלאים לעבודה בטוחה ויעילה בשטח.

 

על מנת להצטרף ללימודי חשמלאי מתח גבוה ולקבל את התעודה המבוקשת יש להיות בעלי תעודת חשמלאי מוסמך או בעלי תעודת חשמלאי ראשי. הלימודים עצמם נפרסים על פני מספר חודשים (תקופת הלימוד יכולה להשתנות בין המוסדות השונים) והם לרוב מאפשרים לחשמלאים לשלב בין עבודה ללימודים. המטרה של קורס חשמלאי מתח גבוה בחיפה היא לאפשר לחשמלאים להמשיך להתמקצע בתחום שלהם, להתפרנס ותוך כדי לעלות בהכשרה שלהם ולהגיע לדרגת החשמלאי הגבוהה ביותר.

 

בגמר הלימודים מקבלים הבוגרים תעודת גמר ורישיון חשמלאי מתח גבוה. הרישיון ניתן מטעם משרד התמ"ת ומאפשר לבוגרים לעבוד במערכות מתח גבוה. הבוגרים יכולים להשתלב במוסדות שונים כמו גם בחברת החשמל, בחברות אשר מקימות תשתיות חשמל, חברות קבלניות או לעבוד כעצמאיים אשר נותנים שירותים לחברות השונות. העבודה יכולה להיות בתחום תכנון והפעלת מתקני חשמל אשר פועלים במתח גבוה והיא כוללת גם תיקונים ותחזוקה שוטפת של אותם מתקנים.

 

בוגרים אשר מעוניינים להמשיך לאחר קבלת התעודה בלימודים ולצבור עוד ידע, יוכלו להמשיך ללימודי הנדסאי או ללימודי מהנדסים בתחום החשמל והאלקטרוניקה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 3

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים