לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי ראשי בצפון

קורס חשמלאי ראשי בצפון

 

לימודי חשמלאי ראשי בצפון

קורס החשמלאי הראשי הינו קורס מתקדם בדרגת החשמלאים. אל קורס החשמלאי הראשי ניגשים אנשים אשר רוצים להתקדם בקריירה שלהם, מבחינת האפשרויות העומדות בפניהם, כמו סמכויות שונות אשר ניתנות להם, קידום משמעותי בשכר והעשרת הידע שלהם בנושא החשמל. הניגשים לקורס החשמלאי הראשי, הם לעיתים קרובות, אנשים המחזיקים בתעודת חתומה של חשמלאי מוסמך או שצלחו את הקורס הנ"ל בהצלחה, אך התעודה עדיין לא בידם.

 

אל קורס החשמלאי הראשי ניתן להירשם ולגשת במכללות בכל רחבי הארץ. לדוגמא קורס חשמלאי ראשי בצפון מתקיים במכללה ללימוד אשר נמצאת באזור התעשייה של חיפה. עוד דוגמא לקורס חשמלאי בצפון שמתקיים צפונית לכביש 4 (ליד בית ליד). כמו כן, קורס חשמלאי ראשי מתבצע גם בשלל מכללות במרכז, ובדרום.

 

קורס החשמלאי הראשי מתבצע במתכונות שונות, מסלולי לימוד אשר כוללים שעות לימוד שונות, וזאת מכיוון שיש חשמלאים שלא סיימו את תקופת ההתמחות שלהם לאחר שסיימו את קורס החשמלאי המוסמך, ותקופה זאת אורכת זמן מסוים של יותר משנה בדרך כלל. 

 

  


להצעות לימוד 

חשמלאי ראשי

 

 פנייה למוסדות לימוד

 

פנייה ממוסדות לימוד

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי חשמלאי ראשי בצפון

 

החזקת תעודת רישיון חשמלאי ראשי מעניקה לאדם את הסמכות לעבוד עם מערכות תלת פאזיות של A250, לעומת חשמלאי מוסמך שיכול לעבוד רק עם מערכות תלת פאזיות של A80. לא רק, תעודת חשמלאי ראשי מעניקה גם סמכויות ניהוליות והרכבת צוותים של חשמלאים, כמו כן, זה תלוי במקום העבודה. נוסף על כך, תעודת חשמלאי ראשי מעניקה לאדם את ההזדמנות להתמודד עם פרויקטים של מערכות חשמל מורכבות, וכל זאת, בניהולו שלו. 

 

ניהול צוותים, ניהול פרויקטים, העלאה בשכר וכיוצא בזה, תלויים בקריטריונים מסוימים כמו ותק במקצוע החשמל, החזקת בתעודות שונות, ניסיון עם בקרים מתוכנתים ובמקום העבודה. לדוגמא אדם שסיים קורס חשמלאי ראשי בצפון, מתגורר בנהריה, ועובד תחת מפעל מסוים, יכול לקבל פרויקטים לא מורכבים עם שכר גבוה, לעומת אדם אחר שמתגורר בנתניה, עובד תחת עסק עצמאי, מקבל שכר נמוך יותר ומנהל צוותים של חשמלאים.

 

השכר שמרוויח החשמלאי הראשי נע בדרך כלל בין 35 ל-60 ₪ בשעה. מה שיוצא בדרך כלל, משכורת חודשית של 9,000-12,000 ₪. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס בקרים מתוכנתים         בקרים מתוכנתים      קורס חשמלאי מוסמך                  חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה     מתח גבוה      קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2     חשמל בודק

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים