לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורסי חשמל למהנדסים

קורסי חשמל למהנדסים


לימודי חשמלאי בודק

קורסי חשמל למהנדסים נקראים גם קורס חשמלאי בודק סוג 3 והם מיועדים למהנדסים אשר רוצים להתקדם בעבודתם. במהלך הקורסים לומדים המהנדסים את חוק החשמל והתקנות שלו על מנת שיוכלו לעבוד בבדיקות של מתקני חשמל על סוגיהם השונים. בין יתר הנושאים הנלמדים בקורסים הם מערכי הגנות מפני חישמול, העמסות של מוליכים, מערכות של גנרטורים ואל פסק, הארקות ועוד.

 

הנושאים השונים מיועדים להכשיר את המהנדסים לעסוק בבדיקות של מתקני חשמל כאשר חשמלאי בודק סוג 3 יכול לבצע בדיקות של כל מערכת חשמל (שלא כמו סוג 1 או 2 אשר אינם יכולים לאשר ולעבוד בכל מערכת). בדיקת המתקנים חשובה מאד והיא מגינה על הציבור כאשר הבוגרים יכולים למצוא עצמם עובדים במתקני תעשייה, עבור עיריות, חברת חשמל או להשתלב בבנייה של פרויקטים בבניה כשהם אחראיים לבחון כי מערכות החשמל במקום תקינות לצורך מגורים במקום.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הכשרות בתחום החשמל

 

מי יכול להתקבל לקורסים

קורסי חשמל למהנדסים מיועדים למהנדסים אשר רשומים במדור חשמל בפנקס המהנדסים, בעלי רישיון מסוג חשמלאי מהנדס, וותק מוכח של שנה או יותר כחשמלאים מהנדסים ומחזיקים בהפניה של המנהל לענייני חשמל. על מנת לקבל את התעודה בסיום הלימודים על המועמדים לגשת לבחינת חשמל למהנדסים מטעם משרד הכלכלה (לשעבר משרד התמ"ת) ויצטרכו לעמוד בה בהצלחה.

 

עבודה בסיום הלימודים

קורסי חשמל למהנדסים פותחים בפני המהנדסים עולם של הזדמנויות עבודה. בוגרי הקורס אשר עמדו בהצלחה בבחינות יוכלו לעסוק בבדיקות מתקני חשמל על סוגיהם השונים. בוגרים רבים מעידים על כך שהדרישה לבוגרי הקורס גבוהה מאד ולכן קל מאד להשתלב בשוק העבודה לאחר סיומו.

 

סוגי העבודות בהן משתלבים הבוגרים מגוונות מאד וכוללות עבודות תחזוקה במגזר הציבורי או במגזר הייצורי (מפעלי תעשייה) וכן בעבודות מטעם חברת החשמל. בהתאם למקום העבודה והוותק נגזרת גם המשכורת בתחום כאשר זו יכולה לעלות גם מעל ל-100 שח לשעה.כיוון שהקורסים אינם נפוצים בארץ ומתקיימים בעיקר בערים הגדולות ישנם מעטים אשר מקבלים את ההכשרה ולכן קל למצוא עבודה בסיום הקורס.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2    חשמלאי בודק סוג 3      קורס חשמלאי מעשי     חשמלאי

קורס חשמלאי מתח גבוה          מתח גבוה      קורס חשמלאי ראשי     חשמל ראשי

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים