לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס טכנאי פלאפונים

קורס טכנאי פלאפונים

קורס טכנאי פלאפונים – מיהו טכנאי?

 

טכנאי הוא איש עבודה אשר יש בידו ידע מקצועי שמאפשר לו לתקן ולהחזיר לשימוש את האובייקט שהוא עוסק בו. תחום הפלאפונים והמכשירים הסלולאריים הוא תחום אשר מתפתח מיום ליום ומגוון טכנולוגיות חדשות מוצעות לנו לשימוש אשר מתחדשות באופן קבוע. כמו תחום הסלולארי עצמו כך גם קורס טכנאי פלאפונים הינו תחום אשר נמצא בתאוצה מתמדת שמתפתח וצובר פופולאריות קרבה יותר ויותר. כיום מכשיר הסלולאר הוא מכשיר נחוץ, חשוב וקריטי להלך חייהם של מרבית האנשים בארץ ובעולם. הטכנולוגיות השונות מאפשרות לנו לנהל את אורח חיינו דרך המכשיר הקטן בזירה האישית, המשפחתית והעסקית. כאשר המכשיר הקטן קורס ושובק חיים אנו חסרי אונים וזקוקים נואשות לאם שייתקן אותו. דבר זה יוצר עבודה ואפשרויות תעסוקה רבות לטכנאים העוסקים במקצוע.

 

מה לומדים במהלך קורס טכנאי פלאפונים ?

 

במהלך הלימודים נוגעים התלמידים במגוון תחומים שונים הנוגעים למכשירים החכמים שבסופו של יום יצטרכו לתת שירות מקצועי באופן עצמאי. הקורס מסמיך את חניכיו לתפעול ותיקונם של מכשירי סלולארי עד רמה ד' אשר מאפשרת להם לעסוק ולטפל בכל פרט וחלק במכשיר – תוכנה, פלסטיקה, כרטיס ראשי וכו...

 

הנושאים הנלמדים בקורס אומנם מגוונים ואף משתנים במקצת בין מוסדות לימוד שונים אך באופן כללי ניתן להצביע על כך שתלמידי קורס טכנאי פלאפונים נוגעים בתחומים הבאים: אלקטרוניקה וחשמל ברמת מבוא, סוגי מכשירים, הרכבה ופירוק, קליטה ושידור, אבחון בעיות, אותות דיגיטליים ואנלוגיים, הכרת חלקי המכשיר, סוגי תקשורת וכו...

 

תנאי הקבלה למסלול הלימודים מאפשרים כמעט לכל אדם לרכוש מקצוע איכותי ומבוקש מנקודת ההתחלה ממש. המועמדים נדרשים לעמוד לרוב בתנאי של 11 שנות לימוד וכן מעבר ראיון קבלה. הקורס מיועד לאלו שיש להם מושג טכני והם מתעניינים לעשות קריירה בתחום האלקטרוניקה והסלולאר. 

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מגוון מכללות ברחבי הארץ מציעות למתעניינים את מסלול הלימודים קורס טכנאי פלאפונים במסגרתן. אנו מזמינים אותך לקרוא עוד על התחום בדף הקורס באתר www.studychoice.co.il ולקבל את הידע הרלוונטי שאתה זקוק לו. כמו כן, על ידי הרשמה פשוטה באתר תוכל להתחיל לקבל הצעות לימוד משתלמות ביותר עבור הקורס באזור מגורייך.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים