לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מורי נהיגה למלגזות

 

קורס מורי נהיגה למלגזות


קורס מדירכי מלגזה

אם אתם מורים לנהיגה, ממונים על הבטיחות בעבודה או נהגי מלגזות וברצונכם להשתלב בתחום ההוראה למלגזות, קורס מורי נהיגה למלגזות הוא הכיוון עבורכם. הקורס יכשיר אתכם ללמד את הנהגים הבאים כיצד לנהוג על מלגזה.

 

עבודתו של מורה למלגזה כוללת לימוד נהיגה בפן הטכני שלה ובנוסף לימוד הוראות בטיחות, לימוד כללי ההרמה וביצוע הכרות עם סוגי המלגזות השונות. בנוסף לכך, מורה לנהיגה על מלגזות יכול להעביר את הרענון אותו מחוייבים לעבור נהגי המלגזות כולם אחת לתקופה. 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


מלגזה 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

חץ

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מדריכי מלגזה

קורס מורי נהיגה למלגזות מזמין את בעלי המקצוע בתחום הנהיגה או הבטיחות להתפתח בתחומי העבודה שלהם ולהשתלב במקצוע חשוב אשר מכשיר את הנהגים הבאים. להכשרה זו יש תפקיד חשוב במערך התעשייה כיוון שנהגי המלגזות הם כוח אדם חשוב ובלתי נפרד מהתעשייה מצד אחד ומהצד השני הם חשופים לסכנות בטיחותיות שונות שיכולות לסכן אותם או את הסביבה שלהם.

 

במהלך קורס מורי נהיגה למלגזות לומדים את כל חוקי ותקנות הבטיחות, לרבות פיזיקה והכרות עם ציוד ההרמה הקיים וכל זה במטרה ללמד את נהגי המלגזות לעשות חישובי הרמה ולשמור על בטיחותם ובטיחות הסביבה שלהם. כחלק מבטיחות הנהיגה על המלגזה, לומדים הנהגים דרך מורי הנהיגה על כלי ההרמה השונים וכיצד להתאים בין המשקל הנדרש להרמה לכלי המתאים לו.

 

מעבר לכך שמורה לנהיגה על מלגזה צריך להיות אחראי ולהכיר את חוקי הבטיחות, עליו להיות גם בעל כישורי הדרכה טובים. את החומר שמעביר המורה לוקחים ומיישמים נהגי המלגזות בשטח ומורה שמצליח להדריך כראוי את הנהגים יכשיר נהגים טובים יותר ויוביל לסביבת עבודה בטוחה. בקורס המורים לנהגי מלגזות לומדים גם כיצד להדריך ולהעביר ריענונים לנהגי מלגזות.

 

אחריות

להיות מורה נהיגה בכלל ומורה נהיגה למלגזות בפרט זהו תפקיד אחראי מאד. המורה מכשיר את דור הנהגים הבא ומלמד כללים טכניים של נהיגה לצד כללי בטיחות והתנהגות בסביבת העבודה. לא כל אחד מתאים להיות מורה לנהיגה ולכן התפקיד מתאים עבור מי שמעוניין לקחת חלק בתעשייה, בתפקיד חשוב, מעניין ומלא באחריות כלפי הסביבה.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס מלגזה            קורס מלגזה     קורס ממונה בטיחות בעבודה  ממונה בטיחות

קורס מפעילי דודים  מפעילי דודים     קורס בקרים מתוכנתים           בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

בטיחות

קורס מפעיל מכונות ניידות צ.מ.ה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים