לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

 

קורס ממונה בטיחות בעבודה

מהות התפקיד

המקצוען שעבר קורס ממונה בטיחות בעבודה ומועסק בתפקיד נושא באחריות גדולה, מפני שבסופו של דבר מדובר בחיי אדם התלויים במובן מסוים בתנאי הבטיחות, בזהירות שננקטת ובריענון ההוראות מפעם לפעם. ממונה בטיחות טוב צריך לערוך בדיקות, לגלות ליקויים ולהעניק לעובדים תחושת ביטחון. כחלק מהתפקיד, יצטרך ממונה הבטיחות בעבודה לערוך הדרכות בטיחות אחת לתקופה, ולייעץ, להזהיר ולהתריע בפני הממונים עליו על ליקויים וצרכים מסוימים הקשורים בבטחון העובדים בחברה.

 

מטרת הקורס

מטרת קורס ממונה בטיחות בעבודה היא להכשיר את המשתתפים בו בכל הנושא המעשי והתיאורטי שעליהם להכיר במהלך עבודתם. הממונים צריכים לדעת היטב מהם הנחיות הבטיחות במקום העבודה ולהקפיד לעקוב אחר שינויים, לדאוג לריענון בקרב העובדים, ציוד, כלי חילוץ ועוד. במהלך הקורס הסטודנטים יקבלו את כל הכלים שיעזרו להם להצליח בעבודה, את הידע הנדרש לעבודה מול המעסיקים והעובדים, חוקים ותקנות, שימוש בערכות חשמל וכיבוי אש וכל היוצא בזאת.

 

מתאים גם לעובדים

המכללות רואות בתחום את אחד התחומים החשובים ביותר, וכך קורס ממונה בטיחות בעבודה מעניק לסטודנטים את כל הידע שהם צריכים כדי להשתלב בשוק העבודה, כשהעבודה היא עיונית ומעשית. הקורס מתאים גם לאנשים עובדים כשברוב המכללות הקונספט הוא די דומה וכולל בין 280 ל-320 שעות שמתפרסות על פני שמונה חודשים עד עשרה כשהמכללות לרוב מתחשבות בצרכי המועמדים. 

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

בטיחות בעבודה – עבודה בטוחה?

נשאלת השאלה, האם יש ביקוש לתפקיד של ממונה בטיחות בעבודה. ובכן, הביקוש הוא גבוה מאוד שכן כל חברה מחויבת לקיים את הוראות הבטיחות של משרד התמ"ת וצריכה להיות מוכנה לביקורות לכשיתקיימו. ממונה על בטיחות בעבודה מעניק שקט נפשי לממונים עליו, נותן מענה לכל בעיה או ליקוי במערך הבטיחות ומרענן את ההוראות, בהתאם להנחיות. רוב החברות מעדיפות להעסיק ממונה בטיחות כדי להימנע מסכנות עד כמה שניתן ולהעניק לעובדים תחושה של דאגה ואכפתיות.

 

צוות האתר מזמין אתכם להמשיך לגלוש ולקבל עוד מידע בדף הקורס – קורס ממונה בטיחות בעבודה.

 מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים