לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ממונה בטיחות בצפון

 

קורס ממונה בטיחות בצפון


לימודי ממוני בטיחות בעבודה

קורס ממונה בטיחות בצפון מתאים לבעלי רקע מתאים אשר מתגוררים בצפון הארץ להתקדם בעבודה לתחום אחראי על שלום העובדים. על פי התקנות כל מפעל אשר יש לו 50 עובדים ומעלה, מחוייב להחזיק עובד בתפקיד ממונה בטיחות כשעל הממונה להיות בעל הכשרה מתאימה לתפקיד ולעבור מידי שנה ריענון מתאים. מי שמתגורר בצפון ויש לו את הרקע המתאים ללימודים ימצא כי קורס ממונה בטיחות בצפון יכול להיות עבורו קפיצת מדרגה של ממש.

 

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ממונה בטיחות בעבודה


רקע נדרש

על מנת להתקבל לקורס, על המועמד להיות בעל תואר בתחום ההנדסה או הטכנולוגיה או מדעים בנוסף לנסיון של שנתיים ומעלה בעבודה מיום סיום התואר. הנדסאים או טכנאים יכולים להצטרף לקורס במידה וצברו שלוש שנות נסיון ומעלה בתחומם ואלו אשר לא עומדים בתנאים הללו, יכולים לבחון את קבלתם לקורס מול המפקח על העבודה.

 

קורס ממונה בטיחות בצפון הוא קורס אשר מתקיים תחת פיקוח משרד התמ"ת כשהתעודה נושאת את אישורו. הקורס עצמו מכשיר ממונים על הבטיחות לעבודה בפועל כשהעבודה כוללת זיהוי סכנות בסביבת העבודה, התראה ומניעת סכנות וביצוע תחקירים לאחר תאונות עבודה אם אלו קרו.

 

במהלך הקורס לומדים אודות החומרים המסוכנים שבעבודה, אודות תקנות הבטיחות, הנחיה של עובדים והעברת המידע, ניהול סיכונים והתראה בפני הגורמים המתאימים, כיצד ניתן לזהות את הסיכונים השונים ולמנוע אותם. במהלך הקורס לומדים גם כיצד לבצע חקירת תאונות עבודה במידה ואלו קרו וכיצד יש להגיש דו"חות.

 

במסגרת העבודה בפועל על הממונה לזהות את הסכנות השונות שנראות לעין במפעל. הסכנות יכולות להיות בתחום החשמל, בעבודה עם חומרים מסוכנים, בתחום השינוע וגם לזהות סכנות אשר נובעות מארגונומיה שאינה מתאימה לעובד. על הממונה להתריע בפני העובדים והנהלת הארגון על הסכנות השונות ועליו להנחות את כלל העובדים לעבוד בבטחה.

 

במידה וקרתה תאונת עבודה תפקידו של הממונה לבחון את הסיבות אשר הובילו אליה, כיצד ניתן היה למנוע אותה ומה יש לעשות בעתיד על מנת שתאונה שכזו לא תחזור על עצמה. על מנת להצליח בתפקידו, על הממונה להיות בעל ראש גדול, להיות אחראי ובעל רצון לקחת בתפקיד משמעותי בעבודה.

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים