לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ממונה בטיחות תנאי קבלה

 

קורס ממונה בטיחות בעבודה תנאי קבלה

לימודי ממונים על בטיחות בעבודה

קורס ממונה בטיחות מאפשר לבוגרים להשתלב באחד מהמקצועות האחראיים בתעשייה. כל מפעל אשר מעסיק למעלה מחמישים עובדים מחויב להחזיק עובד בתפקיד ממונה בטיחות שתפקידו יהיה לדאוג לשלומם של העובדים. אם גם אתה רוצה להשתלב בתעשייה בתחום אחראי זה, בוודאי תרצה לקבל מידע אודות קורס ממונה בטיחות תנאי קבלה.

 

קורס ממונה בטיחות תנאי קבלה במקומות הלימוד השונים

ישנם מקומות שונים בהם ניתן ללמוד קורס ממונה בטיחות וכל מקום יכול לשנות את הדרישות שלו במעט. ברוב המקומות הדרישה לקבלה ללימודים תהיה רקע לימודי כמהנדסים או תואר ראשון בתחומי הטכנולוגיה או מדעי הטבע ובנוסף להיות בעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי של שנתיים ומעלה במקצוע. אם אתם בעלי רקע לימודי כהנדסאים או טכנאים או מנהלי עבודה בתעשייה, יהיה עליכם להיות בעלי רקע רלוונטי של שלוש שנות ניסיון תעסוקתי מיום סיום הלימודים. חלק ממקומות הלימוד יבקשו מכם בנוסף להכשרה המקצועית לעבור ראיון קבלה על מנת לבחון את התאמתכם לתפקיד.

 

כמה עולה 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס ממונה בטיחות בעבודה

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

חץ מטה

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ממונה בטיחות בעבודה


תפקידו של ממונה הבטיחות

תפקידו של הממונה על הבטיחות נחלק בין שלוש משימות עיקריות. על ממונה הבטיחות לזהות מקרים מסוכנים אשר עלולים להוביל לפגיעות בעובדים. על הממונה להנחות את העובדים לפעול בבטיחות ובמידה וקרתה תאונה יהיה זה מתפקידו של הממונה על הבטיחות להגיש דו"ח תאונה ולהסיק מסקנות לפעילויות מתקנות.

 

במסגרת האחריות לבחינת תקינות מקום העבודה על הממונה לזהות מפגעים ולהתריע בפני העובדים ובפני ההנהלה על הסכנה. על הממונה לעשות כל שביכולתו על מנת למנוע את הסכנות ולהגן על העובדים בכל דרך אפשרית.

 

במסגרת תפקידו של הממונה להדריך את העובדים לבטיחות עליו גם להסתובב במפעל ולבחון שהעובדים ממלאים את כללי הבטיחות להם התבקשו ועליו גם לבצע הדרכות תקופתיות. את ההדרכות לומד לבצע הממונה בקורס ממוני בטיחות.

 

במידה וקרתה תאונה, חייב המפעל להגיש דו"ח אותו יבצע הממונה על הבטיחות כשהמטרה היא להפיק לקחים ולהימנע בפעם הבאה מחזרת המקרה.

 

אם מעניין אותך לעסוק בתפקיד אחראי של הממונה על הבטיחות במפעל ואתה רואה עצמך משתלב בתעשייה בהגנה על העובדים, זה יהיה טבעי שתחפש מידע אודות קורס ממונה בטיחות תנאי קבלה במקומות הלימוד השונים.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס טכנאי טלפונים סלולאריים טכנאי סלולר      קורס חשמלאי מוסמך    חשמלאי

קורס מנהלי עבודה בתעשייה     מנהלי עבודה בתעשייה     קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתוכנתים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס אחראי רעלים

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים