לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מנהלי עבודה בבניין להנדסאים

 

קורס מנהלי עבודה בבניין להנדסאים


לימודי מנהלי עבודה בבניין

הקורס שמיועד להכשרת מנהלים לעבודה באתרי בנייה הינו קורס שנמצא תחת פיקוח של משרד הכלכלה. מטרת קורס מנהלי עבודה בבניין היא להעניק ידע לעובדים שלהם ניסיון וותק רב במקצוע הבנאות, וכמו כן להכשירם כמנהלי עבודה בבניין. על פי חוק הישראלי- בכל אתר בנייה מחויב למנות מנהל עבודה שמוסמך לכך, ולשם כך קיים הקורס.

 

על מנת להשתלב בקורס צריך לעמוד בתנאי קבלה שהם: ראשית, לפחות 10 שנות לימוד במסגרת השכלה בתיכון. כמו כן, הוכחה לתעסוקה מעשית(!) של 5 שנים לפחות וסיווג מקצועי סוג 5 (סיווג הכי גבוה, מדורגים בין 1-5) במקצוע הבנאות. נוסף לכך, מעבר וועדת קבלה שקיימת ברוב מוסדות הלימוד. לעומת זאת, תנאי הקבלה לקורס מנהלי עבודה בבניין להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים הינם שונים, ועל פי כך, יש לעמוד בקריטריונים שונים.

 

נושאי הלימוד בקורס זה, כוללים מגוון של נושאים: טופוגרפיקה וקריאת תכניות, מלאכות הבנייה, בטיחות ועזרה ראשונה למנהלי עבודה בבניין, יישומי מחשב, חומרי בניין, בטון וכיוצא בזה.

 
 

קורס מנהלי עבודה בבניין 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בבניין

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס מנהלי עבודה בבניין

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מנהלי עבודה בבניין

משך הקורס אורך כ- 670 שעות לימוד. קיימות מתכונות שונות ללימודים בקורס. ישנה אפשרות למתכונת לימודי בוקר, ולמתכונת לימודים  בערב (לאלו שמקיימים משק בית, עבודה, משפחה וכיוצא בזה). אורך הקורס מסתכם בין שנה לשני וחצי של לימודים. ואילו, לקורס מנהלי עבודה בבניין להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים קיים מסלול מיוחד ומקוצר. משרד הכלכלה מאפשר לקיים את הקורס להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים במתכונת של 94 שעות לימוד (במקום 670!). הקורס הנ"ל מקוצר, מכיוון שמרבית החומר שנלמד בקורס הרגיל שאורכו 670 שעות לימוד מוכר לבעלי המקצוע שזכאים לקורס המקוצר והם הוכיחו את הידע שלהם בנושאים מסוימים שנלמדים בקורס הרגיל במסגרות קודמות ובאופנים שונים.

 

כפי שצוין למעלה- הקריטריונים לקבלה של קורס מנהלי עבודה בניין להנדסאים, טכנאים ומהנדסים אזרחיים הם שונים: ראשית, תואר מוכר על ידי מה"ט, או תואר אקדמאי מוכר שנית, ניסיון של שנתיים לפחות (!) בעבודה מעשית מיום קבלת התואר. נושאי הלימוד בקורס זה משתנים, והם מותאמים לתכנים שמאושרים על ידי משרד הכלכלה מדי שנה. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים