לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים

 

קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים


קורס מנהלי עבודה בבניין – מסלול למהנדסים הנדסאים וטכנאים אזרחים

קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים הוא קורס אשר מתאים למהנדסים שרוצים להשתלב בעולם הבניה כמובילי הליכי הבניה. עולם הבניה הולך ומתפתח ודורש אנשי מקצוע שעברו הכשרה על מנת לפקח על הבניה לפי החוקים הקיימים ותקנות הבניה. הקורס מכשיר מהנדסים לקבל את כל הידע הנדרש להם על מנת להעביר פרויקטים בבנייה בהצלחה.

 

קורס מנהלי עבודה בבניין 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


קורס מנהלי עבודה בבניין

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

קורס מנהלי עבודה בבניין

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מנהלי עבודה בבניין – מסלול למהנדסים הנדסאים וטכנאים אזרחים


קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים- נושאי הלימוד

במהלך הקורס לומדים המהנדסים את כל תחום הארגון הנוגע בעבודה ובעובדים, ניהול של פרויקט בניה מרגע תכנון הבנייה, הזמנת העובדים, הוצאת חוזי עבודה וניהול בשטח, בטיחות וגהות בעבודה וכמובן שבמהלך הקורס לומדים אודות התקנות והחוקים בתחום הבניה. הלימודים מתאימים למהנדסים אשר רוצים להתפתח לניהול פרויקטים בתחום הבניה והוא מכין אותם לעבודה בשטח על כל המשתמע מכך.

 

תכנון הבניה- מנהל העבודה בבניין מעורב בשלבי תכנון הבניה. עליו לראות את התוכניות ולתכנן כיצד לפעול על פיהן. בשלבי תכנון הבניה תפקידו של מנהל העבודה הוא לתכנן את השלבים השונים, לתת אמדן עלויות בניה ואמדן לוחות זמנים. תפקידו של מנהל העבודה לצאת למכרזים בין אנשי המקצוע השונים ולמעשה להיות מוכן עם תוכנית עבודה לכל השלבים השונים.

 

מתחילת הבניה- על מנהל העבודה לתאם בין הגורמים השונים אשר יגיעו לעבודה, לפקח כי העבודה מתבצעת כהלכה ועל פי התוכניות והתקנות של הבניה. על המנהל לדאוג לעמידה בלוחות הזמנים ולהזמין את החומרים בהתאם לשלבי הבניה השונים במטרה שלא יהיו עיכובים בבנייה. עוד אחראי המנהל לעבודה בטוחה בקרב העובדים. בכל מקרה בו נתקל המנהל סיכונים, עליו למנוע אותם ולהתריע בפני העובדים.

 

מסירת המפתח- מנהל העבודה בבניין אחראי לבדיקת הבנייה בכל אחד מהשלבים שלה. עם זאת ישנם מקרים בהם מי מהגורמים לא ביצע את תפקידו כראוי, על אף שהמנהל ביצע את תפקידו. המנהל חייב לבחון את תהליכי הבנייה בכל שלב ושלב ועליו לבחון כי הבניין מוכן למסירה.

 

אם כל התפקידים הללו מעניינים אותך, כדאי מאד שתברר אודות קורס מנהלי עבודה בבניין למהנדסים ותתחיל לפתח קריירה מרתקת בעולם הבנייה.
מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך     חשמל    קורס מדריכי מלגזה                 מדריך מלגזה

קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתתוכנתים    קורס ניהול פרויקטים בבנייה    ניהול פרויקטים בבנייה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים