לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מפעילי דודים בחיפה - לימודים בישראל

 

קורס מפעילי דודים בחיפה

לימודי מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון

מתגוררים בחיפה והסביבה? מעוניינים לעסוק במקצוע בו תוכלו להביא לידי ביטוי את היכולות הטכניות שלכם? קורס מפעילי דודים בחיפה יכול להיות הקורס שיתאים לכם. הקורס מכשיר אנשים בעלי יכולות טכניות טובות להפעיל מערכות של דודי קיטור והסקה אשר נמצאות בשימוש במפעלים.

 

דודי קיטור והסקה

מפעלים שונים עושים שימוש בדודי קיטור או מערכות הסקה. מפעלים אשר מחזיקים במערכות אלו מחוייבים להעסיק בכל משמרת מפעיל דודי קיטור והסקה אשר מחזיק בתעודה שמעידה על הכשרתו בתחום כמו למשל תעודה שמקבלים בסיום קורס מפעילי דודים בחיפה.

התפקיד של מפעיל דודי הקיטור וההסקה הוא תחזוקה של המערכות כולל תפעול יום יומי, בדיקת המערכת וטיפול בתקלות במידה ואותרו כאלה. התפקיד של מפעיל המערכת חשוב ואחראי כיוון שתקלה במערכות עלולה להוביל לנזק משמעותי למפעל. לכן, תפקיד זה מתאים לא רק לאנשים בעלי יכולות טכניות טובות אלא גם לאלו שמחפשים אחר תפקיד משמעותי בעבודה. 

 

how much it cost 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


factory


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון


מי מתאים ללימודי קורס מפעילי קיטור בחיפה?

לקורס מתאימים מועמדים אשר מחפשים הכשרה לעבודה בתחום אחראי שכולל עבודה טכנית עם הידיים. המועמדים יכולים להיות בעלי ניסיון קודם בתחום אשר מבקשים להשלים לעצמם השכלה פורמלית או חסרי ניסיון שרוצים להשתלב במפעלים השונים בתחום זה. מומלץ מאד שהמועמדים יגיעו עם רקע טכנולוגי או סקרנות לתחום.

 

חשוב לדעת כי כל מפעל שיש לו מערכות דודים והסקה מחויב על פי חוק להחזיק בכל משמרת עובד אחראי בעל הסמכה מתאימה לטיפול במערכות אלו. ההכשרה בקורס נערכת תחת פיקוחו של משרד התמ"ת והוא מעניק ללומדים ידע תיאורטי לצד לימוד מעשי והכרות עם המערכות השונות.

 

בין היתר נלמדים בקורס נושאי התרמו דינמיקה, מערכות המים לסוגיהן, הכרות עם מערכות דודי הקיטור ומערכות ההסקה. הלימודים משלבים גם הכשרה מעשית שמכינה את היוצאים לדעת כיצד לתחזק באופן שוטף את המערכות, כיצד לזהות תקלות מוקדם ככל שניתן וכיצד לטפל בתקלות כשהן קורות.

 

הלימודים מעניינים מאד ומאפשרים ללומדים ליהנות ממקצוע שילווה אותם בדרכם במפעלים השונים. התפקיד עצמו דורש אחריות וראיה של "התמונה הרחבה" של המערכות איתם מתמודדים המפעילים בשטח. 

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך     חשמל    קורס מדריכי מלגזה                 מדריך מלגזה

קורס בקרים מתוכנתים   בקרים מתתוכנתים    קורס ניהול פרויקטים בבנייה    ניהול פרויקטים בבנייה

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים