לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מפעילי דודים בצפון

 

קורס מפעילי דודים בצפון


קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

הפעלת דודי קיטור היא עבודה אחראית מאד אשר דורשת מיומנויות ייחודיות בתחום. כל מפעל אשר מפעיל אנרגיה באמצעות דודי קיטור או הסקה מחוייב על פי התקנים להחזיק עובד להפעלת הדוד בכל משמרת. על העובד להיות בעל הכשרה מתאימה כמו למשל עובד שעבר קורס מפעילי דודים בצפון.

 

קורס מפעילי דודים בצפון- חומר הלימוד

הפעלת דוד הקיטור דורשת מיומנות ועבודה תחת סיכונים שונים. העבודה עצמה כוללת הפעלה, תחזוקה ותיקונים של דודי הקיטור וכדי לעשות את העבודה כראוי (ולעמוד בתקני המפעל), יש לעבור קורס מפעילי דודי קיטור. בין הנושאים הנלמדים בקורס:

 

  1. הכרות עם מערכות הדודים וההסקה
  2. יסודות תרמו דינמיקה
  3. הכרות עם סוגי הדלקים השונים ואופן פעילותם
  4. תכונות הדודים
  5. בטיחות בעבודה עם הדודים
  6. ועוד

הלימודים עצמם משלבים בין לימודים תיאורטיים למעשיים. המטרה של הלימודים היא להוציא מפעילי דודי קיטור והסקה שיודעים לתפעל את המערכות האמורות תחת שמירה על כל כללי הבטיחות שלהם. 

 

how much it cost 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


factory


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה

קורס מפעילי דודים בצפון- עבודה לאחר הקורס

כל מפעל אשר מחזיק דודים או מערכות הסקה, מחוייב להחזיק בכל משמרת עובד שתפקידו להפעיל את המערכות. ההפעלה כוללת גם בדיקה של תקינות הדודים, תיקון בעת הצורך ושמירה על בטיחות העובד ושאר העובדים במפעל. התפקיד כולל עבודה טכנית מול המערכות השונות והוא מחייב תשומת לב מצד המפעיל לכל פרטי המערכת וזאת במטרה למנוע תקלות שלה.

 

חלק מבוגרי הקורס יעבדו באופן קבוע במפעל וחלקם יעבדו כעצמאיים ויתנו שירותי חוץ למפעלים כשאלו זקוקים לתיקונים או טיפולים שוטפים של המערכות.

 

קורס מפעילי דודים בצפון מתאים לתושבי הצפון אשר רוצים לרכוש לעצמם מקצוע נוסף ושימושי. על המועמדים להיות בני 18 ומעלה אשר ברשותם 10 שנות לימוד. ישנם קורסים שונים בתחום הפעלת דודי הקיטור וחלקם מיועדים למחוסרי ניסיון וחלקם לבעלי ניסיון בתחום שרוצים להרחיב את הידיעות שלהם.

 

הקורס פותח בפני הלומדים הזדמנויות עבודה נוספות במפעלים. התפקיד של מפעיל הדודים מתאים לבעלי חוש טכני מפותח, עובדים אחראיים אשר יכולים להסתכל על כל הפרטים הקטנים שסביבם וזאת במטרה ליצור מערכת של טיפול ותפעול של הדודים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים