לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון

 

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון


קורס מפעילי דודים

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון מתאים לתושבי הצפון אשר מעוניינים להשתלב בתעשייה כמפעילי דודי קיטור והסקה. מפעילי דודי הקיטור וההסקה במפעלים חייבים להיות בעלי הכשרה מתאימה לכך. המקצוע של המפעיל הוא מקצוע אחראי שמתאים לבעלי חוש טכני מפותח שמעוניינים לעבוד מול מערכות חשובות במפעל.

 

 

how much it cost 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


factory


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס מפעילי דודים


דודי קיטור והסקה

כל מפעל אשר מחזיק בדודי קיטור והסקה מחוייב להעסיק מפעיל בעל הכשרה מתאימה בכל משמרת של עבודה. המפעיל צריך לבדוק כי המערכות הללו עובדות כראוי ובמידת הצורך לבצע עבודות תחזוקה ותיקונים או לחילופין להתריע על בעיות במערכת אשר דורשות פעולות תיקון מורכבות יותר מכפי שהוא עצמו יכול לבצע. החשיבות של ההתראה על תקלות במערכת חשובה מאד כיוון שכל זיהוי מפגע יכול לשפר את תפקוד המפעל ואף להוביל להצלה של חיים.

 

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון מתאים לתושבי הצפון אשר יש להם חוש טכני מפותח ומעוניינים להשתלב במקצוע בעל דרישה בתעשייה. על המועמדים להיות בעלי חוש טכני מפותח, רצון להשתלב במקצוע אחראי וחשוב בתעשייה. הקורס עצמו נערך תחת פיקוח משרד התמ"ת ונותן לבוגרים תעודה שמאפשרת להם להשתלב במקצוע.

 

קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון מכין את הבוגרים לעבוד מייד לאחר סיום הלימודים. הקורס משלב בין הכשרה תיאורטית להכשרה מעשית. ההכשרה כוללת לימוד אודות סוגי המערכות הקיימות בתחום, ניהול בטיחות, תפעול שוטף של המערכות, עבודה עם דודים מסוג דודי שמן, דודי קיטור ודודי אויר. בסופו של הקורס הבוגרים יודעים כיצד לתפעל כל מערכת קיימת בתחום, כיצד לבצע עבודות תחזוקה ולזהות סכנות ומפגעים.

 

בוגרי קורס מפעילי דודי קיטור והסקה בצפון יוצאים עם מקצוע נדרש בתעשייה שניתן לעסוק בו רק עם תעודה מתאימה שיש לה פיקוח של משרד התמ"ת. כיוון שהתעשייה היתה ותהיה חוד החנית של הכלכלה וכיוון שדודי קיטור והסקה הם חלק בלתי נפרד ממנה, הדרישה לאנשי מקצוע מתקיימת תמיד והיא רק הולכת וגדלה. בוגרי הקורס זוכים לעבוד בתחום נדרש, תחום שדורש לקחת אחריות וליישם את החוש הטכני האישי של העובד.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשמלאי מוסמך            חשמלאי   קורס ממונה בטיחות בעבודהממוני בטיחות

קורס מנהלי עבודה בתעשייה ממונה אנרגיה   קורס מנהלי עבודה בבניין     מנהלי עבודה בבניין

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים