לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס נהג רכב משא כבד בצפון

קורס נהג רכב משא כבד בצפון

 

לימודי נהיגה ברכבים למשא כבד

נהגים אשר מעוניינים להפוך את הנהיגה למקצוע מוזמנים לעבור קורס נהג רכב משא בצפון. הקורס מכשיר נהגים להובלה במשאיות ולקבל רישיון C שיפתח בפותח אפשרויות עבודה רבות. לקורס יכולים להתקבל נהגי רכב מסחרי אשר רוצים לקבל רישיון לרכב משא כבד. על המועמדים להחזיק ברישיון לנהיגה ברכב מסחרי עד 12 טון עם ותק של שנה או יותר, תושבי ישראל ולעמוד בכל תנאי הקבלה שנקבעו על ידי מוסד הלימודים. על מנת לעבור את הקורס ולקבל רישיון נהיגה על רכב משא כבד יש לעבור את הבחינות המעשיות והתיאורטיות אשר הוגדרו על ידי מוסד הלימודים. הלימודים עצמם מתקיימים תחת פיקוחו של משרד הכלכלה ותואם את דרישות משרד התחבורה.

 

 how much it cost

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow down

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי נהיגה ברכבים למשא כבד

 

נושאי הלימוד

קורס נהג רכב משא כבד בצפון משלב בין לימודי תיאוריה ללימודים מעשיים. חשוב להבין כי נהג אשר מוביל רכב משא כבד לוקח על עצמו אחריות כבדה והרכב שברשותו יכול לשרת את הסביבה בצורה הטובה ביותר אך יכול להיות גם סכנה. על כן הלימודים כוללים נושאים תיאורטיים ובניהם: הכרת הרכב הכבד, איתור תקלות ברכב, נהיגה מונעת, טעינת ופריקת סחורה, דיני תעבורה, הובלת חומרים מסוכנים, עזרה ראשונה ועוד. הלימודים עצמם שימושיים מאד במהלך העבודה ולאחר סיום הלימודים יכולים הבוגרים להתחיל לעבוד במקצוע חדש אשר הדרישה שלו גבוהה בשוק. עבור הנהגים שמגיעים לקורס הנושאים השונים אינם חדשים לחלוטין ועם זאת הם חשובים למדי וכוללים התייחסות ספציפית לרכב משא כבד.

 

קורס נהג רכב משא כבד בצפון- שוק העבודה

שוק העבודה זקוק לנהגי משא כבר אשר יובילו סחורות לאורכה ולרוחבה של הארץ. לרוב, הנהגים עובדים כשכירים ואפשרויות העבודה הן חברות ייצור שונות אשר זקוקות למערך הפצה וחברות שילוח מסוגים שונים. העבודה עצמה מחייבת קבלת אחריות וריכוז רב ולכן לרוב המשכורות תואמות את המאמץ. חלק מהבוגרים של הקורס יעבדו בתעשיית החומרים המסוכנים וחלקם יעבירו סחורות ממקום למקום כאשר האחריות בשני המקרים היא גבוהה מאד. הלימודים מעניקים לבוגרים רישיון אשר הדרישה שלו בשוק העבודה גבוהה למדי ורק ממשיכה להיות יותר ויותר גבוהה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

בטיחות

קורס בונה פיגומים מקצועי

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים