לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ניהול פרויקטים בבניה

 

קורס ניהול פרויקטים בבניה

קורס ניהול פרויקטים בבניה מתאים לבעלי רקע בתחום הנדל"ן והבניה, אשר רוצים להעמיק את ידיעותיהם ולהתמקצע בתחום כך שיוכלו לשמש כמנהלי פרויקטים.

 

ניהול פרויקטים בבניה זהו תפקיד רחב מאד אשר אחראי למעשה לניהול הבניה מרגע התכנון ועד לסיומו של הפרויקט כולו. בין פעילות התפקיד ישנו חלק בתכנון פרוייקט הבניה, בחינת התוכניות והכנת הפרוייקט. הכנת פרוייקט בניה כולל תכנון תקציב, תכנון בעלי המקצוע האמורים להגיע והכנת כתבי כמויות. בעת פרויקט הבניה יש לנהל אותו על כל רבדיו, כולל הקפדה על עבודה לפי התוכניות, תיאום בין הספקים לבין העובדים והזמנת בעלי המקצוע לפי סדר העבודה כך שכולם יעבדו בהרמוניה ללא כל עיקובים. עוד מתפקידו של מנהל הפרויקט הוא ניהול חוזים בין הצדדים השונים. לחוזה חלק משמעותי בתהליך הפרויקט כולו והוא מהווה פתרון בבעיות שונות אשר עלולות לצוץ במהלך הדרך.

 

כמובן, בעל נסיון ורקע בתחום הבניה או הנדל"ן אינו מחזיק את כל הידע ולשם כך ישנו קורס ניהול פרויקטים בבניה. הקורס מעביר את כל הידע הנדרש לניהול הפרויקט, החל מהתייחסות לתוכניות ובחינת תקינותן, הכרה עם החוקים השונים של הבניה וכן עבודה מול בעלי מקצוע רבים.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

כדי להתקבל ולהיות סטודנט קורס ניהול פרויקטים בבניה, יש להיות בעלי רקע בתחום כמו מהנדס, הנדסאי, שמאי, אדריכל ומקצועות בתחומים אלו. הקורס עצמו מעביר את כל הידע הנדרש לניהול פרויקט בניה, הן את הידע התיאורטי והן ידע מעשי בתחום, כך שבוגרי הקורס יוצאים עם יכולות לניהול משא ומתן, יצירת חוזים בין הצדדים השונים, מכירים את תקנות הבניה הקיימות וכן יוצאים עם הבנה מלאה על מהו פרויקט בניה וכיצד לנהל אותו.

 

פרויקט בניה מכיל מרכיבים רבים, החל מלקוחות, עובדים, בעלי מקצוע, חוקים, תקנות ועוד. על מנהל הפרויקט להצליח לחבר את כל המרכיבים הללו להצלחת הפרויקט. כל חלק חשוב ולכן תפקיד זה מתאים לאנשים בעלי ראיה מרחבית, שמסוגלים לקשר בין גורמים שונים ובעלי יחסי אנוש טובים שיכולים לחבר בין אנשים גם אם צצות בדרך בעיות או קשיים. פרויקט בניה יכול להיות מלחיץ מאד, אך תפקידו של המנהל לשמור על תפקוד תקין ושוטף של התהליך כולו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים