לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ניהול פרויקטים בבנייה בחיפה

 

ניהול פרויקטים בבנייה בחיפה

 

לימודי ניהול פרויקט בתחום הבנייה

יש לך רקע בבניין, אדריכלות, הנדסה ויש לך עניין לעבוד בתחום ניהול פרוייקטים בבנייה בחיפה? אם יש לך את הרקע המתאים בתחום הנדל"ן, ניתן להשלים את הלימודים ולהתקדם לניהול פרוייקטים.

 

מטרת הלימודים היא להכשיר בעלי רקע מתחום הנדל"ן, אחראיים ושרוצים להתמודד עם אתגרי הבנייה, לקבל את כל הכלים הנדרשים לצורך הוצאת פרוייקט שכזה מהחלום אל הפועל.

 

לימוד ניהול פרוייקטים בבנייה בחיפה

תנאי הקבלה ללימודים מצריכים רקע בתחום הנדל"ן בשילוב עם ראיון קבלה. הלימודים עצמם משלבים ידע תיאורטי לצד ידע מעשי ומתן כלים פרקטיים לעבודה בשטח לניהול פרוייקטים. 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים! 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי ניהול פרויקט בתחום הבנייה

ניהול פרוייקטים בבנייה בחיפה זו עבודה אשר מתחילה בשלב תכנון הבנייה, השתלבות בתוכניות, הכנת תוכנית עבודה, תקציב לפרוייקט, כתבי כמויות וממשיכה בשטח בניהול תהליך העבודה, הזמנת העובדים, פיקוח, ניהול הבטיחות ועמידה בלוח זמנים.

 

על מנהל הפרוייקט להיות בעל ידע בכל התחומים הנדרשים לפרוייקט הבניה כולו, לרבות יצירת מכרזים לעובדים, ניהול משא ומתן ופיקוח על תהליך העבודה.

 

ניהול פרוייקטים בבנייה הוא תפקיד מעניין ומאתגר הדורש עבודה מול גורמים רבים ותיאום תוך שמירה על האינטרסים של הבונים, אנשי המקצוע וכמובן שמירה על התקנות והחוקים הקיימים בתחום הבנייה.

 

אופי הבנייה מגדיל את הצורך במנהלי פרוייקטים אשר הם האחראים בפועל להקמת הפרוייקט. ניהול הפרוייקט הוא בחלקו בשטח ובחלקו מחוץ לשטח הבנייה כיוון שישנם פרטים רבים אותם יש לנהל. לכן, רצוי להיות בעל תכונות אישיות מסוג ראיה מרחבית, אחריות אישית, יכולת עמידה ביעדים, משמעת עצמית גבוהה, קשרי אנוש טובים וזאת לצד רצון עז לפקח על תהליך בנייה שכזה.

 

ניהול פרוייקטים בתחום הבניה יכולים להיות מורכבים למדיי, יש לשים לב לכל הפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את התהליך ולהיות מודעים היטב לחוקים ולתקנות בתחום הבניה בארץ ועל כן להתריע ולטפל במפגעים שונים. היבט נוסף של ניהול הפרוייקט הוא היבט הבטיחות כשעל מנהל הפרוייקט להיות אחראי לשלום העובדים כולם ומכאן לתת הנחיות בטיחות ברורות והקפדה על שמירתן בפועל. התפקיד אינו מתאים לכל אחד, הוא מאתגר, אינטנסיבי, אחראי ומתאים לאלו המחפשים תעסוקה הכוללת בדיוק את התכונות הללו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מסוייג

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים