לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס ניהול רשתות הינו תחום לימוד מבוקש ומוערך בין תחומי הלימוד השונים שניתן ללמוד במסלול לימודי התעודה. אם אתה מתעניין במחשבים, שולט בהם ומעוניין לעשות מכך מקצוע איכותי לחיים קורס ניהול רשתות הוא הקורס בשבילך!

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

ניהול רשתות משמעותו התעסקות עם רשתות תקשורת, מחשב ואינטרנט. מנהלי רשתות מקצועיים דרושים ברחבי הארץ במגוון של משרות ותפקידים שונים בעסקים, בחברות בזירה הפרטית וכן בחברות רשתות גדולות שם יוכלו להתקדם בסולם הדרגות. קורס ניהול רשתות הוא קורס מקצועי המוצע ברחבי הארץ כולה במספר רב של מוסדות לימוד. החל מהצפון דרך המרכז ועד ירושלים והדרום.

 

מטרתו קורס ניהול רשתות היא להקנות לתלמידים בקורס את הידע הדרוש להם למען בחינות ההסמכה מטעם מייקרוסופט. תלמידים שיעברו את בחינות ההסמכה הללו יזכו לקבל תעודת מנהל רשת מטעם מייקרוסופט ויוכלו אפילו להשתלב במידת הצורך והיכולת בעבודה בחו"ל.  ללא ספק שיתרונות רבים טמונים בתחום זה וקיימות אפשרויות הצלחה והתקדמות רבות.

שכרו של מנהל רשתות בארגון מסודר הוא שכר מכובד ונאה וניתן לראות מנהלי רשת רבים נהנים מתנאים טובים ותלוש משכורת מכובד. זהו אומנם לא מדד קבוע אך באופן כללי אפשר לראות מנהלי רשתות עם ניסיון של עד שנתיים בתחום העובדים בחברות וארגונים שונים נהנים משכר חודשי שנע בין 6,000 ל 10,000 שקלים בחודש, מנהלי רשת עם ותק בתחום של יותר מחמש שנים נהנים מעלייה משמעותית בשכר ומשתכרים לרוב בין 10,000 ל-15,000 שקלים בחודש.

 

משכו של קורס ניהול רשתות משתנה בין מוסד למוסד ולמתכונת הלימודים שהוא מציע. אך ניתן לראות שלרוב אורכים הלימודים כחצי שנה עד שנה במתכונת של מפגש עד שניים בשבוע. בסיום הלימודים זוכים התלמידים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד וכמו כן אפשרות להיבחן בבחינות החוץ של מייקרוסופט ובמידה יעברו אותן יזכו להסמכה בינלאומית מחברת הענק מייקרוסופט.

 


 

מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס חשבי שכרקורס חשבי שכר           קורס הנהלת חשבונות קורס ניהול רשתות            

קורס לינוקס     קורס לינוקס           תכנות בסביבת net    תכנות בסביבת net

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים