לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס עיצוב גרפי


קורס עיצוב גרפי בירושלים         

קורס עיצוב גרפי הינו מסלול לימוד מוערך מקצועי ומבוקש ביותר בקרב המתעניינים בלימודי העיצוב, האומנות והמחשב. מלבד שהקורס הינו מרתק שדוחף את התלמידים לביטוי המרבי של היצירתיות שלהם הריי שהוא גם מכין אותם בצורה מקצועית ומעניק להם כלים משמעותיים להשתלבות בשוק העבודה ותחילת קריירה בתחום. 


 

 עלות קורס עיצוב גרפי בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 5,500 ל- 8,500 ש"ח - מסלול קצר כ- 200 - 250 שעות  

בין 9,000 ל- 13,000 ש"ח – מסלול מוארך כ- 350 – 500 שעות

בין 15,000 ל- 20,000 ש"ח – מסלול מעמיק (לרוב תלת שנתי) כ- 700 – 900 שעות

המשך לסקירה מלאה...

  

 

  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס עיצוב גרפי נלמד במגוון רחב של מכללות ובתי ספר הממוקמים בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום.  בדומה לביקוש הקורס על ידי התלמידים כך גם קיים ביקוש הולך וגובר למעצבים גרפיים מוכשרים ואיכותיים שיכנסו לפרויקטים שונים ויהיו חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק או המוצר שהם מעצבים. השילוב של מעצבים גרפיים בשוק העבודה הינו שילוב במגוון רחב מאוד של תפקידים ומשרות. ניתן לראות מעצבים גרפיים המנצלים את כישוריהם לעיצוב אתרי אינטרנט של חברות ועסקים פרטיים, מעצבי גרפיקה אחרים נכנסים לתחום הדפוס כשתוכנות מיוחדות לכך הנלמדות במהלך קרוס עיצוב גרפי נותנות להם את הכלים לעיצובם של כריחות ספרים, אלונים, כתבי עת, חוברות לימוד וכדומה.

 

מסלולי הלימוד בתחום הגרפיקה הממוחשבת משתנים בין מוסדות הלימוד וכל מסלול שונה במקצת מקודמו שכן לכל מוסד ישנה תכנית לימודים משלה, חלק מתוכניות הלימודים הינן תוכניות קצרות וקונקרטיות המעניקות לתלמידים ידע מהיר בתחום ותוכנות ספציפיות וחלק אחר מתוכניות הלימודים הינן תוכניות ארוכות ומעמיקות שיכולות להתפרש על פני כשנתיים – שלוש של לימודים תיאורטיים, סדנאות, עבודה פרקטית ופרויקטים מיוחדים למיניהם.

 

ללא ספק קורס עיצוב גרפי הוא בחירה נבונה ומשתלמת למען מציאת עבודה בתחום שהביקוש אליו הולך וגובר מדי יום ביומו. העולם שלטענת רבים הופך לחזותי יותר ויותר זקוק למעצבים מוכשרים שיוכלו להפוך דף רגיל ליצירה בפני עצמה, אלו שידעו מה למקם ואיפה על מנת למשוך את עיני הלקוחות. חברות רבות קמו ונפלו על תחום הגרפיקה הממוחשבת.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים