לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס עיצוב הבית


קורס עיצוב הבית

קורס עיצוב הבית או בשמו האחר קורס עיצוב פנים הוא קורס מרתק , מסכרן ויצירתי שבוחרים בו יותר ויותר מתעניינים שרוצים לעסוק בתחום ולהפוך את כישוריהם לעבודה רווחית ומוערכת. קורס עיצוב הבית הוא קורס הנלמד במסגרת לימודי התעודה שאותם מציעות מכללות ובתי ספר רבים. הקורס מגיע כחלופה איכותית ללימודים האקדמאיים לתואר בעיצוב ואדריכלות. שמתעניינים רבים לא יכולים לבחור ללמוד אותו עקב תנאי הקבלה הגבוהים שדורשות האוניברסיטאות ומצד שני בוגרים רבים בלימודי התואר אינם מתעסקים בתחום האדריכלות ומשתלבים בתחום העיצוב מהעדפותיהם האישיות. לימודי עיצוב פנים הם לימודים איכותיים, מעמיקים ומסקרנים שמשלבים ידע תיאורטי רחב וניסיון פרקטי חשוב לתלמידים שמפגיש אותם עם טעימה מהעבודה בשוק העבודה.

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס עיצוב הבית הוא קורס הנהנה מביקוש גבוה בקרב החברה הישראלית והיצע הקורסים הוא ברמה ארצית. קיימות מכללות ובתי ספר מהצפון ועד הדרום אשר מציעים בכיתות הלימוד שלהם את מסלול הלימודים. התכנים המועברים שונים בין מוסדות הלימוד שעובדים בצורה מקצועית ואיכותית על תוכנית לימודים שתקנה לתלמידיהם ידע רב ביותר וכלים חשובים בעת השתלבותם בשוק העבודה אך ניתן לראות כמה נושאים חשובים הנלמדים במרבית מוסדות הלימוד כמו: עקרונות עיצוב הפנים, מילוי חללים ריקים, התאמת תיאורה, שרטוט אדריכלי, עבודה בסטודיו וכו...

בוגרי קורס עיצוב הבית יכולים להשתלב במגוון עבודות בשוק בין אם זאת על ידי הצטרפות לחברה או צוות מעצבים והשתלבות בעבודת הסטודיו, הצטרפות למפעלים וחנויות רהיטים, תאורה, מטבחים וכן הלאה במטרה לפתח ולעצב פריטים חדשים ובין אם זאת על ידי פתיחת קריירה עצמאית וצבירת לקוחות ופרויקטים בסטודיו הפרטי שלהם.

דבר חשוב במהלך קורס עיצוב הבית הוא לשים דגש ומאמצים רבים על הכנת תיק העבודות בעת הלימודים, תיק העבודות ילווה את הבוגר לאורך כל הקריירה ויגדל, יתפח ויתעשר אך הציק הראשוני שאיתו יוצאים הבוגרים לאחר הקורס חשוב בעת הקבלה לעבודה והצגת האיכויות של הבוגר.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים