לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ריתוך-משרד העבודה

קורס ריתוך-משרד העבודה

אם חיפשת את שילוב המילים קורס ריתוך משרד העבודה סימן שאתה מחפש את מה שמגיע לך. משרד העבודה מעניק במקרים רבים מימון לקורסי מקצוע שונים במטרה להכשיר יותר ויותר מקצוענים בתחום שיוכלו להתחיל בעבודה ובחיים מספקים הכוללים עצמאות, השקעה, עבודה ומשכורת. 

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ריתוך משרד העבודה – תיאור הקורס

 

לימודי ריתוך דרך משרד העבודה הם בעצם אותו מסלול לימודים שעוברים התלמידים האחרים. יותר מזה תלמידים מטעם משרד העבודה וכאלו שבאו באופן עצמאי משתלבים ביחד באותן הכיתות ומקבלים את אותה כמות של חומר, תרגול וידע. לימודי ריתוך הם לימודים מקצועיים מאוד הכוללים מספר נושאים עיונים אודות תורת החומרים, כליי בטיחות, התכה והלחמה וכן הלאה הלימודים מתבצעים בצורה של סדנה וזאת עקב הניסיון הפרקטי החשוב והכמעט תמידי שעוברים התלמידים מדי שיעור בשיעור. התלמידים מתרגלים במהלך לימודי ריתוך עבודות רתכות שונות עם חומרים שונים בשביל לצבור ידע, ניסיון ומקצועיות לפני היציאה לשוק העבודה.

 

קורס ריתוך משרד העבודה – היצע הקורסים בארץ

 

מכללות ובתי ספר רבים ברחבי הארץ מכירים בלימודים מטעם משרד העבודה ובמרבית המקרים לא תהיה למתעניין שזכאי למימון קורס זה להשתקע באחת הכיתות ולהתחיל בלימודים. לימודי ריתוך הם לימודים מבוקשים מאוד שנלמדים במגוון רחב של מוסדות לימוד.

 

קורס ריתוך משרד העבודה – מסלול הלימודים

 

לימודי ריתוך הינם לימודים לא ארוכים במיוחד אך עם זאת אינטנסיביים. אלו לימודי המתפרסים על פני 80 עד 130 שעות לימוד. תלוי במוסד ובמסלול המוצע במתכונת לימודים נוחה הכוללת מפגש חד שבועי. דבר המאפשר לתלמידים בקורס להמשיך לנהל שגרת חיים רגילה הכוללת עבודה ואחריויות אחרות.

 

קורס ריתוך משרד העבודה – אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי לימודי ריתוך יכולים להשתלב במגוון רחב של עבודות בשוק העבודה. הן כרתכים במפעלים ובתי חרושת שונים והן והתמחויות אחרות שזקוקות לרתכים מקצוענים כמו מקצועות הבנייה, השיפוץ, הרכב, המוסכים וכן הלאה.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו2

מרכז
עבור

בטיחות

קורס בונה פיגומים מקצועי

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים