לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ריתוך

ריתוך צנרת

קורס ריתוך הינו קורס שמעניק לתלמידיו ידע עיוני וניסיון פרקטי בדרכים, כלים ושיטות שונות של ריתוך ומסגרות. פעולת הריתוך והמסגור כוללת עבודה עם מגוון חומרי גלם וכלים מקצועיים על מנת לייצר מסגרות, פרופילים וצינורות. הריתוך נדרש למגוון שימושים בתעשייה לחיבורן של מתכות במוצרים שונים. פעולת הריתוך מושפעת ממגוון פרמטרים כמו מתח חשמלי, זרם חשמלי רמות  חום, החומרים המרותכים וכדומה... קורס ריתוך מעניק לתלמידיו את הידע הנדרש על מנת לבצע את העבודה באופן מקצועי, איכותי, יעיל ובטיחותי.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

קורס ריתוך הינו בין מסלולי הלימודים שנהיים יותר ויותר נפוצים בחברה הישראלית, זאת משום שהתעסקות בתחום כוללת רווח כספי נאה למדי ואפשרויות עבודה רבות וזמינות. רתכים מקצועיים דרושים כמעט בכל מקום ובכל פרויקט בנייה, תיקון וכדומה... עבודת הרתך היא עבודה מדויקת ועדינה שדורשת ריכוז ומיומנות על מנת לבצע את הפעולה הנכונה. הביקוש ללימודים אלו הביאו מכללות ובתי ספר רבים להציע את כיתותיהם למתעניינים השונים שרוצים לעסוק בתחום.

 

תכני הלימודי במהלך קורס ריתוך אומנם משתנים בין מוסד לימודי כזה או אחר אך הקו המנחה הוא הקניית ידע תיאורטי חשוב בנושאים כמו תורת החומרים, שיטות ריתוך והלחמה, כללי בטיחות וכדומה. בנוסף ללימודים התיאורטיים חלק חשוב לא פחות הוא הלימודיים המעשיים בהם התלמידים מתנסים בריתוכם של חומרים רבים ושונים ולומדים להכיר את אופן העבודה באופן אישי.

 

קורס ריתוך הוא קורס שנועד לרוב לקהל ידע שכבר עובד בתחום וזקוק להכשרה נוספת על מנת לשדרג את עבודתו, להעלות את שכרו וליהנות מאפשרויות עבודה נוספות. משום שקהל היד במסלול לימודים זה הוא לרוב אנשים בעליי קריירה הקורס מוגש במתכונות נוחות יחסית הכוללות לימודי ערב, לימודי בוקר או לימודים בימי שישי כך שיוכל התלמיד להמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים בלי שאורך חייו ייפגע מכך.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים