לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס coaching

קורס coaching (קואצ'ינג) – לימודי אימון אישי בישראל


קורס   coaching(קואצ'ינג) – להביא תוצאות בשטח :


תחום האימון האישי נוגע קודם כל בעמדות הפנימיות של האדם וכן, בערכיו ונגישותו לעשות שינוי בחייו או בחיי אחרים. תהליך האימון (בין אם למאמן או למתאמן) מאפשר לחווה אותו להגיע לתובנות חדשות שלא נראו קודם לכן, לנתח טעויות עבר ולתכנן דרך להשגת התוצאות הרצויות. האימון האישי עוזר למתאמן למצוא כלים נכונים למימוש מטרות שונות בחייו, לנהל את עצמו באופן יעיל ולנהל את חייו בראש נכון ובבחירה חופשית.

 

 שיטת הקואצ'ינג הוכחה כאמצעי מהיר, יעיל ומקצועי למיצוי הפוטנציאל החבוי של האדם, שיפור הישגיו והשגת מטרותיו בפאן המקצועי והאישי. העולם כיום הינו תחרותי ביותר, הישגים ומטרות הם יעד מרכזי בחיי האדם וכאן נכנסים המאמנים האישיים שסיימו וקיבלו הכשרת קורס coaching שעוזרים לאנשים למצוא דרך, כיוון ומטרה ברורה ולהגשים אותה.

 

לימודי אימון אישי – קצת על מסלול הלימודים :


הקורס פונה לקהל יעד של אנשים אשר באים מרקעים שונים (מקצועיים, סוציו אקונומים ותרבותיים). הוא מתאים לאקדמאים שרוצים לרכוש תכונות הובלה ומנהיגות, למנהלים ומנכ"לים שרוצים לקדם את תרבות האימון בעסקיהם, למטפלים שיקומיים, אנשי הוראה וכו... הלימודים נלמדים במשך מספר חודשים וכוללים חומר עיוני נרחב וכן תרגול מעשי וסימולציות הדמיה.

 

תכנית לימודים :


תכני הלימוד משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך אפשר להצביע על כמה נושאים עיקריים הבולטים ומוגשים במרבית מוסדות הלימוד: יסודות האימון האישי, אתיקה באימון אישי, כלים לתקשורת בין אישית, ניתוח, הבנה ובניית תכנית אימון, קבלה עצמית וקבלת הזולת, ניהול יעיל של זמן, חשיבה חיובית, חסמים בדרך להצלחה, פרסום ושיווק ועוד מגוון רחב של נושאי לימוד מרתקים שונים.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...

 


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לסיכום ניתן לומר - קורס coaching (קואצ'ינג) הוא אחד ממסלולי הלימוד המרתקים בארץ שצובר תאוצה משנה לשנה. הקורס מוצע ברחבי הארץ כולה במכללות ואוניברסיטאות שונות. נו בצוות אתר www.studychoice.co.il מזמינים אותך לקרוא עוד על הקורס ולהירשם למסלול הלימודים באתר. צוות האתר ידאג לספק לך, המתעניין בלימודים את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריך.

 

להצעות לימוד לחץ

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים