לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

רתכת ארגון

רתכת ארגון

סוגי ריתוכים מתקדמים וחדשניים

שיטת הריתוך מהווה פונקציה בתחומים ובנושאים רבים החל מרכבות, מטוסים, אוניות, מכוניות, פרזול, בניית גשרים, תעשייה ומפעלים, ביוב, צנרת, מים וכו׳. בכדי לקבל תוצר עבודה איכותי, שיטת הפרזול חייבת להתבצע במקצועיות רבה. קיימים סוגים שונים של שיטות ריתוך המאפשרות לרתכים להגיע לעבודות ברמת גימור גבוהה. במאמר הבא נסקור מספר סוגי ריתוך חדשניים ומקצועיים. קורס ריתוך ארגון הינו קורס מבוקש ומומלץ לקבל הצעות לימודים עכשיו.

 

 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


  

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר
  • ריתוך ארגון- ריתוך זה מכונה גם ריתוך TIG והוא נחשב לאחת משיטות הריתוך הפופולריות והטובות ביותר. שיטת ריתוך זו היא חזקה ונקייה גם יחד ואיננה דורשת ליטושים מיוחדים או השחזות מסורבלות בתום העבודה. ריתוך ארגון, מתבצע אך ורק על ידי בעלי מקצוע מנוסים והוא מאפשר לבצע עבודות ריתוך מסוגים שונים של מתכות ביניהן: אלומיניום, פליז, נירוסטה ועוד. בעזרת ריתוך ארגון ניתן להשלים מוצרים שונים בתחום התעשייה והבית גם יחד. ריתוך ארגון מספק מגוון של עבודות ריתוך ברמת גימור גבוהה. יתרון נוסף של שיטת ריתוך ארגון הוא שהיא נחשבת לבטיחותית בשונה משיטות ריתוך מיושנות אחרות. המוצרים המתקבלים כתוצאה מעבודה בשיטת ריתוך ארגון הם מוצרים איכותיים, מעוצבים וחדשניים.
  • ריתוך MIG- ריתוך בשיטה זו מתבצע בעזרת רתכת מסוג C02. בריתוך זה נעזרים בחוט רציף שמטרתו להביא לקצר חשמלי. את ההגנה על הריתוך משיגים באמצעות חומר הגז. ריתוך בשיטת MIG הוא ריתוך נקי, חזק, עמיד ומאפשר קבלה של מוצרים בעלי רמת גימור גבוהה. בשיטת ריתוך זו ניתן לבצע עבודות ריתוך רק במקום סגור והוא מחייב הכשרה מקצועית ארוכה. הציוד הדרוש לעבודות ריתוך מסוג זה הוא מורכב ומשוכלל.
  • ריתוך באמצעות קשת חשמלית נקרא גם ריתוך SMAW. שיטת ריתוך זו היא השיטה הנפוצה והקלה ביותר לביצוע עבודות ריתוך מקצועיות. השיטה מחייבת יצירה של מעגל חשמלי פתוח, לתוכו מכניסים אלקטרודות ריתוך. כניסה של האלקטרודה מאפשרת סגירת מעגל חשמלי. כך למעשה נוצר קצר אשר פולט חום, הקצר ממיס את האלקטרודה שתפקידה למזג בין חלקי המתכת השונים וכך מתבצעת עבודת הריתוך. שיטה זו נחשבת לפשוטה וקלה אך היא דורשת מיומנות מקצועית, ניקיון וליטוש בתום העבודה.
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים