לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

שכר חשמלאי - לימודים בישראל

שכר חשמלאי

 

משכורות חשמלאים

שכר חשמלאי הוא דבר דינאמי שמשתנה כל הזמן ותלוי רבות בהכשרתו של המקצוען, שנות הניסיון שלו, היתרי העבודה שיש לו וכמובן מקום עבודתו. באופן כללי ניתן לומר שחשמלאים הינם אנשים בעלי אפשרויות עבודה רבות. סוגי הרישיונות השונים מאפשרים להם השתלבות לפי תפקידם, הכשרתם והיתרי העבודה שלהם במגוון זירות בשוק העבודה, בחברות וארגונים ציבוריים ופרטיים. כל אחד זקוק בזמננו לחשמלאי זמין שייתן מענה לבעיות הצצות, לפיקוח, תכנון ובקרה.

 

אז מהו שכר חשמלאי בעצם?

ראשית כל אנחנו צריכים לעשות הפרדה אחת ברורה. מה למד החשמלאי ואיזה רישיון יש לו. זהו הנושא החשוב ביותר והקריטי ביותר בתחום. חשמלאי יכול להיות  חשמלאי בוגר קורס מקצועי כמו קורס חשמלאי מוסמך ומנגד חשמלאי יכול להיות מהנדס חשמל שסיים הכשרה אקדמאית בהנדסת חשמל. דבר ברור הוא שמהנדס החשמל יזכה לתפקיד יוקרתי יותר, משמע השכר יהיה גבוה יותר והעבודה שונה לגמרי. אך ללא ספק שמרבית שוק העבודה בתחום החשמל מורכב מחשמלאים בוגרי מסוללי לימודי התעודה כמו חשמלאי מוסמכים וראשיים וכמובן חשמלאי בדרגת טכנאי והנדסאי. עובדים אלו משתכרים בטווחים שלרוב נעים בין 6,000 ₪ לכ- 15,000 ₪ בחודש וזאת בהתאם לניסיון החשמלאי, הכשרות נוספות בתחום המשדרגות את סיכויי העסקתו במשרות נחשקות, מסלולי קידום שונים וכו...

 

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

משכורות חשמלאים

 

היתרון בחשמלאי – עבודה עצמאית

כשמדברים על נושא שכר חשמלאי בשוק העבודה צריך לזכור שמדובר במקצוע שיכול להוות אפשרות איכותית לעבודה עצמאית בשוק העבודה. חשמלאים רבים גם אם אינם בעלי עסק והם מועסקים כשכירים במקומות כאלו או אחרים בוחרים לפנות לעבודות מזדמנות בזירה הפרטית כפרילנסרים ובכך ליהנות משכר ותעסוקה נוספים.

 

סיימתי לימודים בסיסיים בחשמל כמה אתחיל להרוויח?

בוגרי לימודי החשמל במסגרת לימודי התעודה כמו קורס חשמלאי מוסמך עתידים בסיום הלימודים להשתלב בעבודות שונות ולהשתכר במשכורת הנאה בין 5,000 ל- 7,000 ₪ כמו כן, מסלול ההתקדמות יכול להיות מהיר במידה ובוחר החשמלאי להמשיך ללימודי המשך כמו חשמלאי ראשי ולשדרג את תחום עיסוקו. מנגד הנדסאים טריים הנחשבים עם תעודה יוקרתית יותר יכולים למצוא את עצמם משתלבים גם במשרות עם שכר גבוה יותר. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים