לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון בעיצוב פנים


תואר ראשון בעיצוב פנים

לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים הינו מסלול לימודים חדש שתפס מהר מאוד את מקומו כמסלול מבוקש שיותר ויותר מתעניינים בו. התמורות המהירות שחלות בעולם הסטיילינג מביאות לקוחות רבים למסכנה שהם זקוקים למקצוען שיעזור להם בעיצוב המושלם. החשיבות של יופי החלל וניצולו המרבי נהייתה דרישה בסיסית בקרב בעלי בתים פרטיים, משרדים וכדומה והדרישה לאנשי מקצוע בתחום גוברת והולכת.


 

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימודי איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים לחץ...


 


 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

תואר ראשון בעיצוב פנים הינו מסלול מרתק ביותר שמשלב בתוכו נושאים רבים ומגוונים כמו אדריכלות, שיווק וכן הלאה מלבד זאת קיימים מסלולים בהם לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים משולבים במסלול עם עוד חוג נוסף כמו לימודי עיצוב ואדריכלות. נושאים הנפוצים ביותר הנלמדים במהלך לימודי התואר הינם טכניקות עיצוב, ניצול חללים, התאמת תאורה, שרטוט, אדריכלות וכן ניסיון בעבודה פרקטית חשובה בסדנאות ועוד מגוון נושאים מרתקים ומעניינים.

 

תואר ראשון בעיצוב פנים הוא מסלול לימודים שנלמד במספר רב של מוסדות לימוד ותנאי הקבלה בו משתנים בין מוסד למוסד. ברוב מוסדות הלימוד יידרשו המתעניינים לעבור את ציון הפסיכומטרי שאותו קבע מוסד הלימוד כתנאי מעבר על מנת להתחיל ללמוד.

 

משך זמן לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים משתנה ותלוי בתדירות הלמידה והמסלול הספציפי שכל מכללה רצה איתו. כמו כן במידה והתואר משולב עם חוג אחר משך זמן הלימודים יתארך ויגע בנושאים רבים  יותר.

 

לאחר סיום הלימודים והצלחה בכל מבחני הגמר והסדנאות הפרקטיות זוכים התלמידים לקבל את התואר שעמלו בשבילו ולהתחיל בקריירה שחלמו עליה. בוגרים רבים משתלבים בסטודיו של חברות עיצוב, אחרים מחליטים לפתוח סטודיו משלהם וחלק נכנסים לתעשיית הריהוט והתאורה כמעצבים של מפעלים שצריכים לספק כל הזמן מוצר חדש לשוק. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים