לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון בראיית חשבון


תואר ראשון בראיית חשבון

מאז ומתמיד העיסוק בכסף ובקרתו היה תחום מוערך שדרש מהעוסקים בו יכולות מתמטיות ולוגיות מפותחות. רואי חשבון דרושים על מנת לעקוב אחרי חשבונות כספים של חברות, עסקים, משקים, משרדים ממשלתיים ואנשים פרטיים אשר רוצים ליעל בצורה המרבית את סכום ההוצאות שלהם מול ההכנסות ולא להיקלע לקשיים מיותרים. תואר ראשון בראיית חשבון הינו תואר מקיף ומעמיק שנותן לתלמידיו את הידע הדרוש על מנת להפוך לרואה חשבון מהמניין ולשלוט בכל התחומים שרואה חשבון צריך לשלוט בהם.


כמה עולה תואר ראשון?


בין 9,000 ל– 11,000 ש"ח –  שנת לימודים במוסדות לימוד המוכרים ומסובסדים על ידי                                                       המועצה להשכלה גבוה

 

בין 15,000 ל- 30,000 ש"ח – שנת לימודים במוסדות לימוד פרטיים (מחיר תלוי מקום,                                                           מגמה, המוסד המלמד וכן הלאה)

 

בממוצע כ- 2,200 ש"ח –        מחיר לקורס אקדמאי במוסדות לימוד המאפשרים מסלול                                                         לתואר על ידי צבירת נקודות דרך קורסים אקדמאיים בקצב                                                     הסטודנט


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

תואר ראשון בראיית חשבון הוא מסלול לימודים מאתגר שכולל בתוכו נושאים רבים כמו הכנת ובקרת דוחות כספיים, ידע רחב בכל הנוגע למיסים, הכנת חוות דעת, סטטיסטיקות, בניית גרף ניבוי וכדומה.

 

רואי חשבון נהנים מדרישה מתמדת בשוק העבודה על ידי מגוון מקומות עבודה בין אם זה בגזרה הממשלתית, העסקית או הפרטית. תואר ראשון בראיית חשבון הוא מסלול נפוץ ומבוקש הנלמד  במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ במכללות הפרטיות ובאוניברסיטאות השונות.

 

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בראיית חשבון הינם משתנים בין מוסדות הלימוד השונים ולרוב הדרישה היא ציון פסיכומטרי שנקבע עבור כל מוסד ומוסד. תנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות נוקשים יותר עם התלמידים ומבקשים מהם לעמוד בדרישה של ציוני פסיכומטרי גבוהים ביחס לציון שדורשות המכללות הפרטיות.

 

על מנת לעסוק בראיית חשבון לא די רק בלימודים. על המועמד לעמוד בתנאים הבאים בשביל לקבל את הרישיון ממועצת רואי החשבון בישראל: על המועמד לסיים לימודי תואר ראשון בראיית חשבון במוסד אקדמאי מוכר, עליו לעבור את המבחן מטעם מועצת רואי החשבון ובנוסף עליו להתמחות כשנתיים במשרד רואי חשבון כלשהו ורק לאחר מכן יזכה הבוגר לקבלת רישיון לעסוק בראיית חשבון ולהתחיל בקריירה עצמאית שאת כיוונה הוא ייבחר בעצמו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים