לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון בתיירות ומלונאות

 

תואר ראשון בתיירות ומלונאות

תחום התיירות הינו תחום רווחי מאוד במדינת ישראל. העיר ירושלים, ים המלח, טבריה, צפת, תל אביב וכמובן אילת הן פנינות תיירות רווחיות מאוד שניהול נכון ויעיל של עסק יכול ליצור הכנסה אדירה אם זאת בעזרת מלון, מסעדה, מועדון וכן הלאה. על בעל העסק להתחשב בפרמטרים רבים לקבוע את מחירו בהתאם על מנת להביא ליעילות מרבית של עסקו. לימודי תואר ראשון בתיירות ומלונאות מפגישים את הסטודנט עם כל הסוגיות והדילמות השונות שבעל עסק תיירותי צריך לדעת ומכינים אותו להשתלבות יעילה בשוק התיירות אם זאת באופן עצמאי ואם במשרה ניהולית בכירה אחרת.


כמה עולה תואר ראשון?


בין 9,000 ל– 11,000 ש"ח –  שנת לימודים במוסדות לימוד המוכרים ומסובסדים על ידי                                                       המועצה להשכלה גבוה

 

בין 15,000 ל- 30,000 ש"ח – שנת לימודים במוסדות לימוד פרטיים (מחיר תלוי מקום,                                                           מגמה, המוסד המלמד וכן הלאה)

 

בממוצע כ- 2,200 ש"ח –        מחיר לקורס אקדמאי במוסדות לימוד המאפשרים מסלול                                                         לתואר על ידי צבירת נקודות דרך קורסים אקדמאיים בקצב                                                     הסטודנט


 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

תואר ראשון בתיירות ומלונאות הינו מסלול לימודים מרתק הכולל בתוכו נושאים רבים שנועדו להפוך את הסטודנט לבוגר בעל הידע שדרוש לו על מנת להביא ליעילות מרבית של האתר התיירותי שהוא ינהל. בין הנושאים השונים הנלמדים במהלך התואר ניתן לראות שהסטודנטים לומדים ומתפתחים למספר כיוונים כמו כלכלה, שיווק, ניהול, פסיכולוגיה, תקשורת וכדומה. בעל אתר תיירותי נבון צריך להפעיל את כל כישוריו בשביל לזכות לאהדה, רווח ויציבות.

 

תואר ראשון בתיירות ומלונאות הוא מסלול לימודים שנלמד בכמה אוניברסיטאות בארץ. בנוסף לכך קיימות גם לא מעט מכללות שמציעות לימודים אלה במסגרתן. תנאי הקבלה  ללימודים לתואר הם לרוב מעבר של ציון הפסיכומטרי אותו דורש מוסד הלימודים.

 

משך לימודי תואר ראשון בתיירות ומלונאות אומנם משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב הוא ימשך בממוצע כשנתיים – שלוש.

 

בוגרי תואר ראשון בתיירות ומלונאות יוכלו להשתלב במגוון משרות מפתח בענף התיירות ולהתחיל למנף את העסק בצורה המקצועית ביותר. בין המשרות שניתן לראות את בוגרי התואר משתלבים בהם הם תפקידים ניהוליים בבתי מלון, ניהול אכסניות, תפקידים בכירים במשרדי נסיעות למיניהם ועוד. מלבד זאת רבים מהבוגרים מחליטים לפתוח עסק עצמאי ולנצל את הידע והכלים שרכשו.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

בטיחות

הסמכת מנהלי משרדי הובלה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים