לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי תעודת חשמלאי מוסמך

לימודי תעודת חשמלאי מוסמך


לימודי תעודת חשמלאי מוסמך או בשמם המוכר יותר כ- קורס חשמלאי מוסמך הם לימודים המתקיימים תחת חסותו של מרכז הכלכלה במסגרת לימודי התעודה המקצועיים השונים הקיימים. משמעות הדבר שהקורס כפוף לתנאי משרד הכלכלה הישראלי היא שלקורס תכנית ממשלתית מובנת המתארת את נושאי הלימוד, שעות הלימוד לכל נושא וקצב הלימוד באופן זהה בכל מוסד ומוסד שמקיים תחת קורת גגו את קורס לימודי תעודת חשמלאי מוסמך. משמעות נוספת לדבר שתעודת הסיום והגמר של הקורס היא תעודה ממשלתית רשמית המהווה אסמכתא מהותית לבוגר בכדי שזה יוכל לקבל בסופו של דבר רישיון חשמלאי מוסמך בכדי לעסוק בתחום שאותו למד. השתלבות בקורס שאינו מאושר ואינו מפוקח על ידי הגוף המדיני היא טעות מרה של המועמד ללימודים שכן, לא יוכל לדרוש את רישיון החשמל שלו כיוון שהקורס לא פוקח על ידי משרד הכלכלה. 


  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

לימודי תעודת חשמלאי מוסמך הם לימודים נפוצים שהיקף ההתעניינות בהם הוא גבוה ומתקיים בכל הארץ. מצפון ועד דרום מכללות ובתי ספר שונים מציעים השתלבות נוחה במסגרת קורס חשמלאי מוסמך במוסדותיהם. מוסדות הלימוד המציעים את לימודי תעודת חשמלאי מוסמך מתחרים על שרות המורים הטובים באזורם וכן, בהכשרת מהנדסים והנדסאי חשמל חדשים לצורך הכשרת התלמידים בכיתות החשמל שלהם. הקורס כולל פאן מעשי הנלמד במעבדות חשמל מורכבות שנועדו לבצע דימוי לעבודה הפרקטית בשוק העבודה האמיתי וכן, פאן מעשי אותו לומדים התלמידים בכיתות הלימוד בהם עוברים על חומרים בתחום תורת החשמל, מתקני חשמל, מתמטיקה פשוטה, כללי בטיחות וזהירות וכו...

 

קורס לימודי תעודת חשמלאי מוסמך הוא קורס איכותי ומתקדם אשר פותח לבוגריו דלתות רבות בשוק העבודה כבוגרים מוכרים ומוסמכים מטעם רשויות המדינה. הבוגרים משתלבים במגוון תפקידי מפתח שונים בשוק העבודה אם זאת בגזרה התעשייתית ואם זאת דווקא בגזרה הפרטית. דלתות רבות פתוחות עובר הבוגרים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים