לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ללמוד חשמל - למה? איפה? וכמה זה עולה?

ללמוד חשמל - למה? איפה? וכמה זה עולה?

 

אז למה ללמוד חשמל בכלל?

 

זוהי שאלה שניתן לענות עלייה דיי בקלות. עם התפתחותו של העולם המודרני הצורך בחשמל רק הולך וגובר. אוכלוסיית העולם צורכת יותר ויותר חשמל, רמת החיים שעולה מאפשרת לנו האזרחים הפשוטים שימוש במכשירי חשמל ביתיים רבים יותר, התעשייה הופעת לחשמלית יותר ומנצלת אנרגיה רבה יותר ויותר. מספיק לראות את נתוני צריכת וייצור האנרגיה של מדינות שונות לאורך השנים בכדי להבין את המגמה. העיסוק בחשמל רק הולך וגובר וכל התחזיות מראות על כך שמגמה זו אינה עומדת להשתנות בזמן הקרוב. מכאן, נוצר צורך רב בחשמלאים מקצוענים אשר ישתלבו בתפקידים שונים בשוק העבודה. אם זאת בתור מהנדסים בוגרי תארי ההנדסה שיהיו ראשי פרויקטים מורכבים, הנדסאים וטכנאים וחשמלאים מוסמכים וראשיים אשר יבצעו בשטח  את העבודה הנדרשת. התקנת מתקנים חשמליים, תחזוקתם, תיקונם, ותפעולם דורשת כמות הולכת וגוברת של חשמלאים בשוק העבודה.


  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

איפה כדאי ללמוד חשמל?

מרכזי לימוד רבים בארץ מאפשרים לסטודנטים ומתעניינים להשתלב בלימודי חשמל. את תארי ההנדסה לומדים לרוב התלמידים באוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ ולימודי ההנדסאים, הטכנאים, חשמלאי מוסמך וחשמלאי ראשי נלמדים במכללות השונות והמקצועיות ברחבי הארץ. מסלולי הלימוד הם מסלולים מפוקחים על ידי גופים ממשלתיים כך שהחומר המועבר ותוכנית הלימודים כמעט וזהה בין כל מוסדות הלימוד השונים, אין באמת הבדל בין מוסד אחד למוסד אחר מלבד מיקומו, המסלולים אותם הוא מציע לבוגריו וכדומה...

 

כמה עולה ללמוד חשמל?

העלות הנדרשת בכדי ללמוד חשמל תלויה קודם כל במסלול הלימודים אותו בחר המתעניין. כך לדוגמא יש הבל בין לימודי הנדסה לתואר (שכר לימוד סמסטריאלי שנתי ), ללימודי הנדסאים טכנאים וללימודי מקצועות התעודה בהן משלמים המתעניינים סכום כסף עבור כל הקורס. גם כאן ישנו הבדל בין מיקומה של המכללה שכן מכללות באזור הפריפריה אשר רחוקות יותר מן המרכז לרוב מציעות את מסלול הלימודים במחיר נמוך יותר מאשר מוסדות הלימוד השוכנים במרכז הארץ.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים