לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה

קורס חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה

לימודי קורס חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה מוצעים במגוון רחב של מוסדות לימוד שאותם בדק, בחן ואישר משרד הכלכלה כמועמדים ראויים ומאושרים מבחינה חוקית להעביר הסמכת חשמלאים מוסמכים שתוכר על ידי רשויות החוק במדינה במעמד קבלת רישיון החשמלאי המוסמך והיתרי העבודה הנלווים אליו. לימודי חשמלאי מוסמך במוסדות הם לימודים נפוצים ביותר ומתקיימים במגוון רחב של מוסדות לימוד. לפעמים מספרם הרב של מוסדות הלימוד מהווה נטל כבד על המתעניין בלימודים שכן, אין לו את הכלים לבדוק את הצעות הלימוד של כל מוסד ומוסד, ואין הוא יודע להעריך איזה מן המוסדות הכי מתאים עבורו מבחינת מסלולי הלימוד ותדירותם השבועית, מסלולי בוקר או ערב וכדומה... בדיוק בשביל זה קיים באתר www.studychoice.co.il מנגנון בקרה חכם שמאפשר לך, המתעניין בלימודים לקבל את מגוון הצעות הלימוד הרלוונטיות באזור מגוריך על ידי ביצוע הליך הרשמה קצר שאינו כרוך בעלות או התחייבות כלשהי

  

 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים מאוד בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד. לקבלת הצעות לימוד ממוסדות המובילים  לחץ...


 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

אז מה בכלל לומדים בקורס חשמלאי מוסמך? כמו קורסים ברחבי הארץ גם קורס חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה דומה למגביליו וזאת מכיוון שתכנית הלימודים הינה תכנית חובה המוגשת מטעם משרד הכלכלה. משמע, התוכן הנלמד הינו תוכן זהה שאותו רוכש התלמיד בצפון, בדרום ובמרכז הארץ. הלימודים מתעמקים בקבלת ידע איכותי בנושאי תורת החשמל, עבודה עם מתקני חשמל, עבודה מעשית ומתמטיקה בסיסית. כל תחום נלמד בנפרד ועל כל נושא יבחנו התלמידים, חלקם במבחנים פנימיים מטעם המכללה (כמו מתמטיקה), חלקם במבחני חוץ תיאורטיים (דוגמת תורת החשמל) וחלקם במבחני חוץ מעשיים כמו עבודה מעשית במעבדות חשמל.

 

בסיום הלימודים יקבלו בוגרי קורס חשמלאי מוסמך בתל אביב והסביבה תעודת גמר לסיום הקורס ויחלו בהליך קבלת רישיון חשמלאי מוסמך מטעם משרד הכלכלה. האפשרויות הנפתחות בידי בוגרי הקורס היא השתלבות במשק התעשייתי, כחשמלאים בצוותי חשמלאים, עובדי המשק הפרטי כעצמאיים וכן, עובדי תחזוקה והפעלה במפעלים השונים.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים