לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הכשרות בחשמל - לימודים בישראל

הכשרות בחשמל

עבור מקצועות החשמל ישנן מגוון רחב של הכשרות שאותן ניתן לרכוש במסגרת השתלבות במוסדות הלימוד השונים במדינת ישראל. קיימות הכשרות אקדמאיות הכוללות תואר אקדמאי ברמת מהנדס, הכשרות מקצועיות ברמת הנדסאי, טכנאי וכן, מסלולי לימודי התעודה השונים המיועדים עבור אלו שרוצים לרכוש הכשרות בחשמל ברמת מוסמך, חשמל במתח גבוה, חשמלאים בודקים, ראשיים וכו... במאמר הבא נסקור את סוגי הכשרות בחשמל השונים שיש במסגרת לימודי התעודה וננסה לשפוך מעט אור על התחום והאפשרויות שהוא מייצר לבוגריו השונים.

 

ראשית כל, חשוב להבין מה הוא מסלול הלימודים הנפוץ והבסיסי ביותר שיש לעבור. מסלול זה הוא מסלול הכשרת חשמלאים מוסמכים. קורס חשמלאי מוסמך הינו קורס החובה והבסיס המקנה את הידע והפרקטיקה הנדרשת על מנת לעסוק במקצועות החשמל השונים בשוק העבודה בצורה חוקית, בטיחותית ומקצועית. קורס זה הינו קורס רחב היקף והוא נערך לרוב לתקופה של כשנתיים לימודים  במהלכם עוברים התלמידים מרמת התיאוריה הנלמדת בכתה עם המורה לרמה הפרקטית שם מתרגלים התלמידים עבודה בזמן אמת על ידי סימולציות במעבדות החשמל השונות. בסיום קורס חשמלאי מוסמך מקבלים הבוגרים רישיון לעיסוק בחשמל כשבסוף בתור חשמלאים מוסמכים יהיו הם רשאים לבצע עבודות חשמל במערכות חשמל תלת פאזיות על 80 אמפר. 


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 

בוגרי קורס חשמלאי מוסמך רבים מעוניינים ומשתלבים בהכשרות בחשמל שונות אחרות לאחר סיום לימודיהם בקורס חשמלאי מוסמך. הכשרות אלו כוללות את ההשתלבות בקורסים הבאים:

 

  • קורס חשמלאי ראשי – מסלול הפיתוח הישיר של חשמלאים מוסמכים לרמת חשמלאים ראשיים שלהם היתרי עבודה מתקדמים יותר ואפשרות לנהל צוות חשמלאים.
  • חשמלאים במתח גבוה – זוהי הכשרה שמעניקה הסמכה לעסוק במערכות חשמל במתח גבוה יותר. הכשרה שכזו נדרשת לעובדי משק רבים להשתלבות בחברות שונות ויכולה לפתוח דלתות רבות
  • קורס חשמלאי בודק המכשיר את בוגריו בקורס קצר לשמש כבודקים מוסמכים מטעם משרד הכלכלה אשר רשאים לעסוק בבדיקת מערכות חשמל ואישור שימוש בהם על פי חוק.

 

תחום הכשרות בחשמל הוא תחום איכותי אשר מאפשר רכישת כלים מקצועיים ביותר עבור בוגריו. הידע שאותם הם מקבלים ואפשרויות התעסוקה מאפשר להם השתלבות חלקה ובטוחה בשוק העבודה הרחב שזקוק לחשמלאים וכן, גם להשתלבות עצמאית בשוק הפרטי.

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

צפון
עבור

בטיחות

 קורס מלגזה

מרכז
עבור

רפואה

קורס מזכירות רפואיות

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים