לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מבחני גמר חשמלאי מוסמך - לימודים בישראל

מבחני גמר חשמלאי מוסמך


לאחר תקופת לימודים לא קצרה בקורס חשמלאי מוסמך נאלצים התלמידים להתמודד עם מבחני גמר מסמיכים אשר נכתבים ומוגשים על ידי לבלרי משרד הכלכלה. המבחנים מהווים את הגושפנקא לקבלת הרישיון שערכו לא יסולא בפז עבור בוגרי הקורס. מעבר מבחני גמר בקורס חשמלאי מוסמך מהווים אשרור לקבלת תעודת החשמלאי והרישיון הנלווה לו שיתיר לבוגריו לעסוק באופן פורמאלי בתחום.

 

קצב החיים הבלתי נלאה שאופף אותנו מחייב רבים מאתנו לאוץ לשם השגת המטרות והגשמת הקריירה. פעמים רבות עולים קשיים שונים שאינם מאפשרים לנו להתמודד ביעילות עם הלימודים שכן, החיים אינם סובבים רק סביב תקופת הלימודים. ההבנה שבקורס חשמלאי מוסמך משתלבים אנשים רבים שלהם קריירה, משפחה ועיסוקים חשובים מלבד הלימודים מביאה למסלול לימודים נוח ורגוע יחסית בו לומדים התלמידים לרוב מקצוע מסוים לתקופה מסוימת ובסיומו נבחנים על אותו המקצוע. ומשם, עוברים ללמוד מקצוע אחר. באופן שכזה המבחנים מתפרשים לאורך כל תקופת הלימודים ומאפשרים לתלמידים לפרוק מתח ולחץ רב מעל כתפיהם שכן, אין הם מתמודדים באופן מלא עם המושג "תקופת מבחנים" הלחץ בשל ייחודו ונוחיותו של המסלול כמעט ולא מורגש והוא מאפשר השתלבות נוחה בקורס.


  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום. המחירים משתנים

ממוסד למוסד.


לקבלת הצעות לימוד לחץ

electrician

 

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

על תלמידים לעבור מספר מבחנים חיצוניים במהלך הקורס (מבחן חיצוני הוא מבחן שמוגש מטעם משרד הכלכלה ולא מטעם המכללה בה הוא לומד) בתחומים של תורת החשמל, עבודה מעשית, מכונות וכו... וכן, מספר מבחנים פנימיים (המתקיימים מטעם המכללה המלמדת). מעבר המבחנים מהווה מקור הסמכה לכך שהבוגר מוכן להשתלב בשוק העבודה ולנצל את ארגז הכלים שרכש בצורה נבונה, בטיחותית ואיכותית בשוק העבודה התחרותי.

 

חשוב לציין שתלמיד שאינו עבר מבחן כזה או אחר יידרש לגשת שוב ולהצליח באותה המבחן על מנת לסיים את ההכשרה. לרוב, מתחשבות המכללות בתלמידיהן שלא עברו ומאפשרות להם להשתלב בכיתות לימוד אחרות על מנת לחזור על החומר ללא שום עלות כספית מצד התלמידים. 

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

צפון
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים