לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס מנעולנים

 

קורס מנעולן מיועד לאלו המבקשים לרכוש מקצוע טכני. הלימודים ישלבו ידע עיוני ומעשי, הסטודנט ירכוש במהלך הקורס ידע בשכפול, התאמת מפתחות, תיקון ותפעול של כל סוגי המנעולים והדלתות הקיימות בשוק, כמו כן פריצה לרכב שדלתו נתקעה פתיחת כספת ועוד...

 

קורס מנעולנות משלב עבודה מעשית רבה ותרגול אשר יכשירו את הסטודנט לפרק ולהרכיב מנעול וצילינדר פריצות ועוד... לימודי מנעולנים משלבים מגוון רחב של נושאים אשר משתנים ממוסד למוסד כאשר המטרה הסופית של מוסד הלימודים הוא להכשיר את הסטודנט לעבודה עצמאית איכותית ומקצועית על פי הדרישות שמציב השוק. מסיימי קורס מנעולנים יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בתור שכירים של חברות המספקות שירותי פריצה, כבלני משנה או כעצמאיים. בוגרי לימודי מנעולנים יקבלו תעודה מטעם המוסד המלמד של טכנאי למנעולנות ושירותי פריצה, משך הלימודים הוא כ- ארבעה חודשים. תנאי הקבלה לקורס משתנים בין מוסדות הלימוד כאשר לרוב מיועד הקורס לאלו בעלי 10 שנות לימוד לפחות אשר עברו ראיון אישי והינם בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל.

  

price 

מגוון מוסדות מציעים מסלולי לימוד איכותיים ומקצועים בתחום מציעים קורס מנעולן - המחירים משתנים ממוסד למוסד, לכן מומלץ להשאיר פרטים ולקבל הצעות מחיר.
 


לקבלת הצעות לימוד לחץ

קורס מנעולן

 צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

 

arow

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים