לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי בניין

 

הנדסאי בניין – לימודים אל עבר קריירה מוצלחת :

 

בזמן האחרון שוק העבודה נזקק יותר ויותר להנדסאים בתחומי ההכשרה השונים שלהם. התפתחות העולם מהבחינה הטכנולוגית הובילו לשינויים רבים בתקופה המודרנית אשר על במנת לנצל אותם בצורה יעילה ומקצועית צריך להיות בעלי הכשרה מתאימה בתחום. מבין המתעניינים שמבקשים לקבל את הכשרת ההנדסאים אין ספק שהמסלול הנדסאי בניין הינו מסלול הנהנה מביקוש גבוהה במיוחד.

 

ענף הבנייה צמח משמעותית בשנים האחרונות, אנשים מסתמכים על מקצוענים בתחום שיש להם ידע וכלים לעבודה נכונה. ישנם לא מעט כישרונות ואנשי עבודה מעולים שלא מצליחים להשתלב במסגרת לימודי התואר למהנדס בניין אך ללא ספק שיש בידיהם את היכולת להפוך לחלק חשוב ומשמעותי בשוק העבודה. לכן נוצר מסלול מיוחד – הנדסאי בניין שדואג לתת להם הכשרה מקצועית, איכותית ויעילה בתקופה של כשנתיים עד שלוש של לימודים

 

כלכלת ישראל מושפעת רבות מענף הבנייה. טכנולוגיות הבנייה מתחדשות מדי יום ביום ופרויקטים מסובכים וגדולים שפעם נחשבו לשיא בתחום נעשים היום בתדירות גבוהה יותר וניתן לראות שבנייני קומות גבוהים רבים מוקמים, פרויקטי בנייה מרהיבים מתבצעים באופן שוטף וכדומה. הנדסאי בניין הוא חלק חשוב בענף והוא משתלב בפרויקטים רבים ומנצלים את כישוריהם למטרות פיקוח הבנייה, תכנונה, פיקוח ניהול פרויקטים ממשלתיים (בניינים, כבישים, דרכים וכדומה.) ועוד.

 

מסלול הלימודים כולל הכשרה של הסטודנטים לכל הפונקציות שהנדסאי בתחום הבנייה צריך לדעת. מבין נושאי הלימוד השונים ניתן לשים את האצבע על כמה נושאים מרכזיים וחשובים כמו : ארגון וניהולו של אתר בנייה, תורת הבנייה ותכנון הנדסי, פרטי בניין, תכנון קונסטרוקציות מבטון, פלדה וכו... פיקוח על אתרים, חומרי בנייה שונים, בטיחות נדרשת בעבודה. ועוד. מלבד החומר הקשור ישירות לתחום הבניין לומדים התלמידים על נושאים שונים וחשובים כמו מתמטיקה, אנגלית טכנית, שליטה בתוכנות מחשב, פרקים בפיזיקה ועוד. בוגרי מסלול הלימודים יזכו לקבל תעודת "הנדסאי בניין" מטעם מה"ט וכן, רישום בפנקס הנדסאים.

 

אם גם אתה מתעניין בלימודי הנדסאי בניין אנו באתר www.studychoice.co.il רוצים להזמין אותך לגלוש באתר, לקבל את המידע הרלוונטי, להירשם וליהנות ממגוון הצעות לימוד משתלמות ביותר בתחום באזור מגוריך.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור

בטיחות

קורס הדברה

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים