לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון בחינוך והוראה


תואר ראשון בחינוך והוראה הוא תואר המייעד את הסטודנטים להשתלב מייד לאחר מכן במסגרות חינוכיות שונות בתור אנשי חינוך מקצועיים. לימודים לתואר ראשון הינם לימודים מקצועיים וערכיים שכוללים ערכים שונים ושיטות עבודה ייחודיות.

 

מגוון תכניות לימוד :

 

לימודי הוראה כוללים בתוכם מגוון רחב של תוכניות לימוד שונות. כל אחת מותאמת בצורה אידיאלית לגיל וקבוצת לימוד שונה. שכן, לא ניתן להשוות בין אופיו של ילד בכתה א' לבין אופיו של נער מתבגר, כמו כן, ישנם אתגרים בעת החינוך עם אוכלוסיות שונות כמו עולים חדשים, חינוך מיוחד וכדומה...

 

תואר ראשון בחינוך והוראה, תכנית לגיל הרך – מתעניינים שרוצים להשתלב במסגרות חינוכיות כמו מעונים, גנים וכיתות א' עד ב' בבתי הספר היסודיים משתלבים בתכנית לימודים זו המעניקה ידע על הילד, צרכיו וכלי העבודה המתאימים לעבודה נכונה, יעילה ומקדמת איתו.

 

תכניות לחינוך בבתי הספר היסודיים – תכנית שמיועדת להכשיר מורים ומחנכים בבתי הספר היסודיים. בתכנית זאת יכולים לשלב הסטודנטים לימודי חינוך מיוחד תוך כדי.

תואר ראשון בחינוך והוראה בבתי הספר העל יסודיים – ייעוד הלימודים הוא להכשיר מורים ומחנכים לבתי הספר העל יסודיים. גם כאן, קיימת אפשרות לשילוב הלימודים על לימודי חינוך מיוחד.

 

תכנית להוראה וחינוך אוכלוסיית החינוך המיוחד – אלו לימודים מאתגרים, עוצמתיים שדורשים מהעוסקים להראות אופי חזק ולהתמודד לפעמים עם אתגרים קשים וכואבים. התכנית מכשירה את הבוגרים להיות מקצוענים בתחום הוראת והקניית הליכי למידה לילדים בעלי צרכים אישיים מיוחד החל מגיל 6 עד גיל 21. אלו הם ילדים שיכולים להיות בעלי ליקויי תקשורת, ליקויי למידה רב – בעיתיים, פיגור, ליקויי חושים וכן, הפרעות רגשיות והתנהגותיות.

 

לא פעם נאמר שעבודת ההוראה היא עבודת קודש ורבים מאלו שעוסקים בה באמת יכולים להעיד על סיפוק רב שמרגישים לאחר יום עבודה קשה. אם גם אתם מעוניינים לעסוק בתחום המסקרן הזה היכנסו לאתר www.studychoice.co.il וקראו אודות תואר ראשון בחינוך והוראה ומסלוליו השונים. ההרשמה באתר תספק לכם, המתעניינים בלימודים מגוון הצעות לימוד משתלמות ברחבי הארץ כולה.

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

טכנאי אלקטרוניקה

טכנאי אלקטרוניקה

דרום
עבור

בטיחות

קורס ממונה בטיחות בעבודה

דרום
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים