לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מגמת מחשבים

כמו בכל תחום בחיים העולם נהיה יותר ויותר ממוחשב וגם בתחום לימודי התעודה מגמת המחשבים תפסה מקום של כבוד. מגוון עשיר של קורסים ואפשרויות לימוד מחכות לתלמידים בבתי הספר והמכללות השונות הפרוסות ברחבי הארץ כולה. קורסי המחשבים מגוונים עד כדי כך שהם מציעים לימודים החל מתחום ההרכבה הטכנית ועד נושאי התכנות. בוגרי קורסי המחשבים השונים משתלבים במגוון רחב של משרות בשוק ההיי-טק הישראלי וכן העולמי.

 

לימודי מחשבים – מגוון מסלולים :

ישנו באמת מגוון רחב של קורסים מחשבים הנוגעים בתחומים רבים מאוד. בין הקורס הנפוצים ביותר ניתן להבחין במסלולי הלימוד הבאים :

 

  • קורס בדיקת תוכנה QA – בודקי תוכנה הם מצרך יקר ביותר לשוק ההיי-טק. תפקידם קריטי וחשוב ולפעמים בעזרת בודק תוכנה שמבצע את עבודתו בצורה טובה ניתן למנוע הפסדים עתידיים בשווי עצום. בקורס בדיקת תוכנה QA עוברים התלמידים על הכללים הנדרשים בעבודה על מנת לבצע אותה בצורה אפקטיבית וטובה ביותר.
  • קורס ניהול רשתות – מנהלי רשת ואנשי מקצוע בתחום ניהול הרשתות נהנים מאפשרויות עבודה רבות בשוק העבודה הישראלי. זהו מסלול נפוץ ביותר במסגרת לימודי המחשבים ותלמידים ברחבי הארץ כולה מצטרפים לכיתות הלימוד השונות במטרה לקבל הכשרה נאותה וטובה בתחום.
  • קורס בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט – כיום, כל עסק, עמותה וחברה נזקקת לאתר אינטרנט משלה בוא היא תשווק את עצמה ותצבור לקוחות חדשים דרך מנועי החיפוש בסביבת ה-NET. כמובן שאתר זה צריך להיות בנוי ברמה טובה, פשוט, נוח ועומד בדרישות ובציפיות של מנועי החיפוש העולמיים, של הלקוחות הפוטנציאלים ושל הגוף שהאתר שייך לו. קורס בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט מכין את תלמידיו לעסוק בתחום, לבנות אתרים איכותיים ולרכוש מקצוע שיכול להביא הכנסה טובה ומשתלמת.
  • קורס טכנאי מחשבים PC – קורס טכנאי מחשבים הוא קורס טכני. הוא אינו נכנס לאפשרויות שניתן לבצע בעזרת המחשב אלה הוא קורס שמכין את התלמידים לדעת לטפל במחשבים מבחינה הפיזית שלהם, להרכיב אותם, להחליף חלקים וכדומה... בוגרי הקורס משתלבים במגוון עבודות שונות ברחבי הארץ כטכנאי מחשבים במעבדות שונות.

מתעניין בלימודי מחשבים? אנו באתר www.studychoice.co.il מזמינים אותך להיכנס לאתר, לבחור את מסלול הלימודים הרלוונטי, להירשם ללא עלות כלשהי או התחייבות ולהמתין להצעות הלימוד המשתלמות ביותר שיגיעו אליך.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים