לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מכינה טכנולוגיות קדם טכנאים

מכינה טכנולוגית קדם טכנאים והנדסאים

 

לא פעם מתעניינים בלימודי תואר טכנאי או הנדסאי אינם עונים על דרישות הקבלה למסלול הלימודים במוסד המלמד. על מנת לאפשר להם להשיג את המטרה וכן ללמוד במסלול הלימודים מכללות רבות מציעות לימודי מכינה אשר נועדו לשלב את התלמידים באופן חלק למסלול לימודי הטכנאים או הנדסאים. לשם כך נועדה מכינה טכנולוגית קדם טכנאים והנדסאים. המכינה כמו שנאמר נערכת במכללות השונות אשר גם מציעות את מסלולי הלימוד בתחום הטכנאים וההנדסאים ובסיומו (בהצלחה כמובן) ניתן להתקבל למסלול לימוד התואר הטכנאי או ההנדסאי המבוקש (חשמל, אלקטרוניקה, תעשייה וניהול, תקשורת, בניין, מכונות ועוד...). חשוב לציין שברוב מוסדות הלימוד, הלימודים מוכרים על ידי הפיקדון הצבאי

מכינה טכנולוגית קדם טכנאים והנדסאים – למי בדיוק היא מיועדת ?

 

כל מועמד שרוצה ללמוד לתואר הנדסאים או טכנאים ואינו עומד בדרישות הקבלה למסלול הלימודים אך עומד לפחות באחת מהדרישות הבאות :

 

  • מועמדים בעלי בגרות חלקית נזקקים לעבור מכינה טכנולוגית קדם טכנאים והנדסאים. במיוחד אלו שחסרות להם בגרויות במקצועות כמו מתמטיקה(3 יחידות לימוד), אנגלית (3 יחידות לימוד) והבעה בעברית (2 יחידות לימוד).
  • מועמדים שפרשו ממוסדות הלימוד ללא 12 שנות לימוד אך יש בידם לפחות 10 שנות לימוד. (יכולים להתקבל לאחר המכינה למסלול הלימוד גם ללא השלמת בגרות כמו כן, תעודת הגמר ניתנת לבוגרי המכינה מטעם מה"ט (המכון הממשלתי לטכנולוגיה ומדע) והינה מוכרת כשוות ערך להשכלה תיכונית שכוללת 12 שנות לימוד.).
 

מכינה טכנולוגית קדם טכנאים והנדסאים – מה כוללת תוכנית הלימודים במכינה ?

 

תוכנית הלימודים במכינה כוללת למידה על מקצועות הליבה החשובים בבגרות מבחינת מה"ט מקצועות אלו הם: הבעה בעברית, מתמטיקה, אנגלית ומיומנויות למידה. המכינה כולה אורכת בממוצע כשנה שעות הלמידה מתפזרות בין שעות למידה בהבעה בעברית ברמה של 2 יח"ל, שעות למידה במתמטיקה ברמה של 3 יחידות לימוד, שעות למידה באנגלית ברמה של 3 יחידות לימוד וכן, שעות למידה מיוחדות שנועדו על מנת להקנות מיומנויות למידה שונות לתלמידים במכינה.

 

 הירשם באתר www.studychoice.co.il למסלול מכינה קדם טכנאים והנדסאים ותוכל לקבל את הצעות הלימוד המשתלמות ביותר למסלולים נוחים באזור מגוריך.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים