לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

תואר ראשון במשפטים

תלמידים במסלול לימודי תואר ראשון במפשטים בוחרים לשלב את לימודיהם עם התמחות בתחום נוסף כמו מקרקעין, שיווק, חשבונאות, קרימינולוגיה וכדומה. בסיום הלימודים זכאים הבוגרים לקבל תעודה מקצועית בה מצוין שסיימו את לימודי התואר LL.B במשפטים בהצלחה.

 

מיהו עורך הדין ?

 

תקפיד עורך הדין הוא תפקיד הניתן לאדם אשר למד וסיים תואר במשפטים וקיבל רישיון מלשכת עורכי הדין בישראל. בשביל לקבל את הרישיון הנחשק נדרש המתעניין בתחום לסיים את הלימודים באחד ממוסדות האקדמאיים המוכרים לשם כך, בנוסף עליו לעבור התמחות הנמשכת כשנה. ההתמחות מתבצעת לרוב בבתי המשפט, במשרדי עורכי דין שונים, פרקליטויות וכו... לאחר ההתמחות נדרש המועמד לעבור את בחינות ההסמכה הסופיות של לשכת עורכי הדין

 

עבודת עורך הדין היא מגוונת ורבת תעסוקה. עורך דין יכול להוות עובד בגוף ממשלתי כמו עיריות, מועצות, ארגונים וכדומה, הוא יכול להיות מועסק על ידי חברות וארגונים פרטיים וכן, להיות עורך דין פרטי העובד עם לקוחות פרטיים שפונים אליו למען קבלת עזרה משפטית.

 

תואר ראשון במפשטים מכין במהותו את הבוגרים להיות אנשי ייעוץ מהבחינה המשפטית כמובן מקצועיים שנותנים עצות והגנה משפטית הולמת ללקוחותיהם. עבודתו של עורך הדין אינה מסתכמת אך ורק בבית משפט. היא כוללת עבודה רבה מחוצץ למוסד המשפטי בעבודות שונות כמו עריכת חוזים, ניהול ופיקוח עסקאות וייעוץ משפטי.

 

תואר ראשון במשפטים הוא מקצוע יוקרתי ונחשק שסטודנטים רבים בוחרים ללמוד אותו. המקצוע יכול להניב לעוסקים בו משכורת גבוהה ומוערכת ביותר ולספק אפשרויות ותנאי עבודה טובים במיוחד. כמו כן, אפשרויות ההתקדמות במקצוע זה הן רבות ומגוונות וככל שעורך הדין צובר שם יותר טוב כך הוא הופך למבוקש יותר ויותר. עם הביקוש הגבוהה מגיע שכר גבוה יותר ותחומי תעסוקה מעניינים ומאתגרים יותר ויותר.

 

מעוניין ללמוד תואר ראשון במשפטים? היכנס לאתר www.studychoice.co.il וקבל את המידע על מסלול הלימודים בו אתה מעוניין. הירשם לאתר (ללא עלות וללא התחייבות) והתחל לקבל את הצעות הלימוד הטובות ביותר באזור מגוריך.

 

 

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים