לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מגמת ניהול

מגמת ניהול במסגרת לימודי התעודה היא מגמה המכילה מספר קורסים המכינים ומכשירים את החניכים בהם להלך עבודה ניהולי, אחראי, עוקב ומסודר על מנת להשתלב בתפקיד באופן טוב, לעשות עבודה יעילה ולנהל את העבודה בצורה נכונה שתקל על העובד. למגמת הניהול לא פונים בהכרח בכירי המקצוענים אשר מתפקדים כמנכ"לים או סמנכ"לים, האוכלוסייה המרכיבה את קורסי הניהול השונים בנויה מתלמידים רבים שרוצים להשתלב במשרות בחברות ועסקים וידע בניהול עבודה, הלך העבודה שיטות לארגון העבודה נחוצים להם על מנת לבצע את עבודתם באופן טוב.

 

מגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ כולה מציעים הכשרות בתחום הניהול. החל מאזור חיפה והצפון דרך תל אביב והמרכז ועד ירושלים, באר שבע והדרום. בין ההכשרות בתחום הניהול שניתן לקבל אפשר להבחין בקורסים הבאים:

 

  •  מלונאות – קורס מלונאות הוא קורס המכין את החניך לפעולת ניהולו של מלון, אכסניה, כפר נופש או אפילו כל אתר תיירותי אחר. במהלך הקורס לומדים התלמידים אודות הלך השוק התיירותי, מהן תקופות חמות?, מתי אפשר להעלות מחירים?, איך למשוך תיירים  לעסק שלך? ועוד שיטות דרכים ושיטות ניהול, ארגוניות ופיננסיות הדרושות לאדם הרוצה להשתלב באופן מקצועי בשוק המלונאות הן בתור שכיר והן בתור עצמאי.
  • הפקת אירועים – ללא ספק תחום האירועים במדינת ישראל נהנה מביקוש עצום, עשרות ומאות אלפי שקלים מוכנים הלקוחות להוציא על מנת לקבל את אירוע החלומות שלהם. קורס הפקת אירועים מכוון את החניכים בו לעשות עבודה טוב, להכיר כל מה שצריך, לנהל יחסים נכונים עם ספקים, לדעת לתכנן הכל לפי שעה, מקום וכו...
  • קורס מינהל ומזכירות – עבודה מזכירותית אינה עבודה קלה ובשביל לעשות אותה נכון וברמה גבוהה דרושה יכולה מנהלתית טובה, יכולות ארגון וסדר, שלווה, רוגע ויחסים טובים. בכירי המנהלים בחברות הגדולות ביותר תלויים רבות בעבודת המזכיר או המזכירה שלהם ולא עושים צעד בלעדיו. ברמות הגבוהות עבודה מזכירותית יכולה להיות עבודה עם שכר נכבד ביותר ותנאים מצוינים.
 

צוות אתר www.studychoice.co.il מזמין אתכם, מתעניינים בלימודי ניהול ליכנס ולקבל את המידע הרלוונטי על מסלול הלימוד בו אתם מעוניינים, להירשם ללא עלות וללא התחייבות ולהתחיל לקבל את הצעות הלימודים המשתלמות והמובילות ביותר באזור מגוריכם.


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים