תחומי לימודים

 

קורס בקרים מתוכנתים

תואר ראשון ראיית חשבון וכלכלה


תואר ראשון בראיית חשבון וכלכלה


תפקיד רואה החשבון הוא תפקיד חשוב וקריטי לכל עסק, ארגון ואדם פרטי אשר צריך ניהול נכון של כספיו על פי החוק. תואר ראשון בראיית חשבון מכין לשוק  העבודה מקצוענים בתחום הפיננסים, החישובים וההליכים הבירוקרטים השונים שכל כך נחוצים להצלחת העסק ולניהול שוטף חשוב.

 

רואה חשבון הוא אדם שהוסמך לכך באופן אקדמאי ולמד לשם כך במסלול מיוחד. תפקידו של רואה החשבון העיקרי הוא ביצוע ביקורת על דוחות כספיים של לקוחותיו או מקום עבודת, לתת חוות דעת עליהם ולייעץ על פתרונות אפשריים שאפשר לנקוט לשיפור המצב.

 

תואר ראשון בראיית חשבון בישראל משולב בדרך כלל עם מקצועות כמו כלכלה, משפטים וכן, מנהל עסקים. כל מסלול נותן לסטודנט אפשרות לדרך מקצועית ייחודית אם זאת בתור יועצי משפטיים, רואי חשבון בארגונים, מנהלים שרוצים לשלוט ולדעת לנתח את המצב הפיננסי באופן מושלם וכדומה...

 

תואר ראשון בראיית חשבון  נלמד במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ אוניברסיטאות ומכללות. חשוב לציין שתנאי הקבלה למסלול הלימודים באוניברסיטאות יהיו גבוהים יותר באופן ניכר מתנאי הקבלה למסלול הלימוד במכללות המקצועיות השונות.

 

אפשרויות העבודה לאחר סיום תואר ראשון בראיית חשבון ומעבר התמחות הם רבות ומגוונות וכוללות תעסוקה כשכירים בארגונים גדולים עסקיים או ממשלתיים, תעסוקה במשרד רואי חשבון וכמובן קיימת בפני הבוגר האפשרות לפתוח משרד רואי חשבון משלו ולהתחיל בעבודה באופן עצמאי עם לקוחות פרטיים ופרויקטים שונים.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מעוניין להזמין אותך, המתעניין בראיית החשבון לגלוש לנוחיותך באתר ולקבל את כל המידע הדרוש לך אודות המסלול שמעניין אותך. צוות האתר עוקב אחר הצעות הלימוד השונות ודואג להביא לך את הצעות הלימוד הטובות והמשלמות ביותר במוסדות הלימוד המובילים באזור מגורייך. כל שעליך לעשות הוא להשלים עוד עכשיו תהליך הרשמה קצר שאינו כרוך בעלות או בהתחייבות כלשהי ולהמתין להצעות הלימוד המשתלמות שכבר יגיעו. 

 

אזור אישי

כניסת משתמשים רשומים.

לימודי חשמל

 
קורסים ולימודים פופולריים החודש:
מחשבים » ניהול רשתות
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי בודק סוג 1 ו-2
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מסוייג
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מעשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מוסמך
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי ראשי
חשמל ומקצועות טכניים » קורס חשמלאי מתח גבוה
חשמל ומקצועות טכניים » קורס בקרים מתוכנתים PLC
בטיחות »  קורס מלגזה
לימודי גישור » הכשרת מאמנים