לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

הנדסאי תעשייה וניהול

 

הנדסאי תעשייה וניהול – קצת מידע על המסלול הנחשק :

 

העולם העסקי שפורץ את גבולותיה הטריטוריאליים של כל מדינה ומדינה מחייב אותנו לעשות שיעורי בית על מדינות אחרות, שיטות העסקים שלהם, עלויות הייצור שלהם וכדומה. כמו כן, חשוב להכיר גם כל פרט ופרט בתעשייה הישראלית ולדעת איך עובד המשק וכודמה. כל זאת לומדים התלמידים הנמצאים במסלול לימודי הנדסאי תעשייה וניהול.

 

מסלול הלימודים הינו מסלול רב תחומי שנועד להעניק לתלמידיו הכשרה מקצועית ביותר בתחום הפיננסים, הניהול, התעשייה וכו... נושאי הלימוד במסלול הינם מגוונים וכוללים בין היתר את הנושאים הבאים: שווקים, שיווק, ניהול פרויקטים, כלכלה בארץ ובחו"ל, סטטיסטיקות, מערכות מידע, ניהול ובדיקת איכות, חקר שוק, לוגיסטיקה, ייצור, התנהגות ארגונית ועוד...

 

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול הינם לימודים המתאימים לאנשים ללא השכלה אקדמאית וכאלו שרוצים מקצוע איכותי וקריירה מוערכת. מלבד זאת אנשים רבים שכבר עובדים במשק בתחומים שונים בוחרים להתמקצע במסלול הספציפי הזה על להעשיר את ארגז הכלים האישי שלהם.

 

על מנת להתקבל למסלול לימודי הנדסאי תעשייה וניהול על המתעניין לעמוד לפחות באחד מהקריטריונים הללו :

 

  • מעבר מבדק התאמה וראיון אישי
  • תעודת בגרות מלאה
  • השלמת מכינה להנדסאים ומעבר מבחן של מה"ט במקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה בעברית
  • בגרות חלקית שכוללת 3 יחידות בגרות באנגלית ובמתמטיקה ו2 יחידות בגרות בהבעה בעברית בציון עובר.
  • מתעניינים מעל גיל 35 יכולים להשתלב במסלול הלימודים כשבידם רק 12 שנות לימוד.
 

משך הלימודים הוא לרוב כשנתיים, בוגרי לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מקבלים בסיום הלימודים תעודת הנדסאי מטעם המכון להכשרה טכנולוגית – מה"ט. מקצוענים בתחום משתבלים במגוון משורת בשור העבודה ונהנים מתנאי עבודה איכותיים, קריירה שקטה ומשכורת קבועה.

 

אם גם אתם מתעניינים בתחום התעשייה והניהול ורוצים להשיג מקצוע בתחום בלי ללמוד לתואר אקדמאי אזי לימודי הנדסאים בתחום התעשייה והניהול הם לימודים בשבילכם. קראו עוד על מסלול הלימודים באתר www.studychoice.co.il הירשמו למסלול הלימודים ותוכלו ליהנות ממגוון הצעות לימוד איכותיות באזור המגורים שלכם.

 

 

 


הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים