לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

ייועץ משכנתאות

הצעות לימודים ייועץ משכנתאות

קורס יועץ משכנתאות

 

 הרגע שבו מגיע משפחה או אדם יחיד לקנות נכס יקר כמו דירה הוא רגע גורלי ומכריע שהריי לא כל אחד מסוגל לעמוד בהוצאות העצומות ללא לקיחת משכנתא, וכשלוקחים לבסוף את המשכנתא חותמים על חוזה ארוך טווח שיש לקחת בחשבון את כל ההוצאות ולהיערך לקראתם, לכן החשיבות בייעוץ נכון ואיכותי מסוכן משכנתאות מיומן ומקצועי שעבר קורס יועץ משכנתאות היא חשובה מאין כמוה. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

מסלול הלימוד קורס יועץ משכנתאות הנערך במסגרת לימודי התעודה מכשיר את התלמידים לעבודה מקצועית, אמינה ואיכותית שתעזור ללקוחותיהם בעתיד בכך שיוכלו להתאים את גובה המשכנתא הנדרש תוך כדי התייחסות לגובה ההכנסות וההוצאות העתידיות. שמה לא יקלעו למצב של חוסר ולא יוכלו לעמוד בתשלום המשכנתא.

 

קורס יועץ משכנתאות הינו קורס נפוץ ביותר המתקיים במכללות ובתי ספר שונים ברחבי הארץ וניתן למצוא אותו בערים המרכזיות כמו חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע וכן גם באזורים רחוקים יותר ופריפריות שונות. הקורס הינו משלב בין ידע תיאורטי חשוב וניסיון מעשי ומפגיש את התלמידים עם מצבים ריאלים כמו: יחסי בנק ולקוח, פעולות בעולם האשראי, מתן הלוואות קצרות טווח לאומת הלוואות ארוכות טווח, סוגי המשכנתאות הקיימות, עמלות וכן הלאה לתחומים קריטיים חשובים ביותר בעת ההחלטה "איזה סוג משכנתא לקחת ומה יהיה גובהה? "

ייועץ משכנתאות

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים