לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

לימודי גישור

הצעות לימודים לימודי גישור

לימודי גישור ויישוב סכסוכים

קורס גישור – מידע כללי:

אם אתם מתעניינים לנהל הליכי גישור ולהוות פקטור משמעותי בפתרון קונפליקטים, שקעים במשא ומתן, סכסוכים אישיים, משפחתיים ועסקיים אז מסלול לימודי גישור הוא בהחלט המסלול בשבילכם. ישנו מגוון רחב מאוד של מתעניינים אשר רוצים להשתלב בלימודי הגישור, מתעניינים אלו מגיעים מתחומים שונים כמו התחום המשפטי, מנהלים פעילים במשק הרוצים לשפר את יכולותיהם האישיות, אנשי עסקים שמחפשים עוד כלי איכותיים לשלב בעבודתם היומיומית, עובדי חברות משאבי האנוש, אנשי חינוך והוראה, מטפלים ואקדמאים רבים. ההבנה שבעזרת הידברות נכונה ומתן אוזן קשבת וחופש ביטוי לכל צד היא זו שפותרת סכסוכים רבים, עם זאת צריך לדעת קווים וטכניקות על מנת לאפשר קיום של דו שיח שווה שכזה. כל זאת נלמד במהלך קורס גישור ומוגש למתעניינים על מצא של ידע שאותו הם שואבים, משננים ומתרגלים.

עולם הגישור הוא עולם מורכב, הוא כולל דקויות רבות, הוא כולל יכולת וכישרון אבל בעיקר הוא כולל ידע חשוב והכרת המאפיינים הנדרשים לשם ביצוע הליך הגישור בצורה ראויה ונכונה. חניכי הקורס לומדים כלים רבים שמשתלבים לאחר מכן בזירת עבודתם, בוגרים רבים יכולים לספר כיצד הקורס גרם להעצמתם האישית, כיצד נפתחו בפניהם דלתות ואפשרויות חדשות של היו קיימות קודם לכן, קורס גישור אינו מכין את התלמידים רק לעבודה בין שני צדדים אלה בראש ובראשונה לעבודה עצמית, עבודה המודעת ליכולות האישיות ויודעת להביא אותם ליידי ביטוי. 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר


מסלולים נוספים שיכולים לעניין אותך:
קורס אימון
אימון זוגי ומשפחתי
אימון עסקי
אימון לירידה במשקל
הכשרת מאמנים 

לימודי גישור ויישוב סכסוכים

לימודי גישור – מסלול הלימודים:
לימודי גישור הם לימודים שלרוב לא דורשים מתלמידיהם השקעה בלתי אפשרית או מרובה במסלול הלימודים. ישנה הבנה ברורה שקהל היעד מורכב מאנשים מבוגרים, פעמים רבות בעלי משפחה עצמאית, קריירה איכותית ומחסור גדול בזמן. על כן, המסלול מוגש במתכונת נוחה, הקורס נלמד בשעות הערב וכולל ברוב מוסדות הלימוד מפגש אחד בשבוע. הלימודים מתפרשים על פני כמה חודשים ומאפשרים לתלמידיהם להשקיע בלימודים ולהתעמק בהם תוך כדי שהם מנהלי אורך חיים רגיל לגמרי.

במהלך הקורס עצמו עוברים התלמידים השתלמויות עיוניות רבות, הרצאות פרונטאליות חשובות ותרגול פרקטי ומעשי של החומר שאותו למדו תוך כדי סימולאציות לסיטואציות שונות ואפשרויות בתחום. דגש חשוב מאוד בקורס הוא ניתוח מקרים אמיתיים, ניתוח מקרים ופרשנות מקצועית להתנהלות הצדדים במקרים המדוברים, פעמים רבות תיווכחו לדעת שהדרך לפתרון הסכסוך הייתה גוליה לעין ומאוד פשוטה אולם הליך לא נכון גרם לקונפליקט שהצדדים לא ידעו כיצד לצאת ממנו.

אם אתם מתעניינים במסלול לימודי קורס גישור ובהחלט חושבים שיש לכם חלק בעולם הגישור המורכב אנו מזמינים אתכם להשלים הרשמה (ללא עלות וללא התחייבות) בחלון למעלה, צוות אתר www.studychoice.co.il ידאג להביא לכם, המתעניינים את הצעות הלימוד הטובות והמשתלמות ביותר באזור מגוריכם.

 מאמרים נוספים בתחום:

קורס גישור זוגי

קורס גישור זוגי פותח לכם דלת להיכנס ולהשתלב בעולם הגישור המרתק. לימודי גישור יכולים להיות מגוונים ולגעת בתחומי משפחה, עסקים, משפטים וכו... במאמר זה תקראו על אחת הבעיות של העולם המודרני והוא היחסים בזוגיות... המשך לקרוא


 

לימודי גישור

קורס גישור זוגי
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים