לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מכינה 30+

הצעות לימודים מכינה 30+

 

מכינה 30+

מתכונת של מכינה 30+ מיועדת למבוגרים שהם בני 30 ומעלה המעוניינים להתחיל בלימודים אקדמאים. לשם כך קיימות מכינות שהותאמו במיוחד לצורכי האוכלוסייה המבוגרת יותר כך שגם אם הם אנשים בעלי משפחות, קריירות ועוד יוכלו להשתלב בלימודים אקדמאיים תוך כדי ניהול חייהם באורך תקין על ידי הקלות והטבות מיוחדות. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

התוכנית מכינה 30+ הינה מיועדת למתעניינים שעברו את גיל 30 והם לא מחזיקים בתעודת בגרות בכלל או  בעלי תעודת בגרות חלקית שמעוניינים להתקבל למסלולי הלימוד האקדמיים השונים. במסגרת הלימודים במכינה מאפשרות המכללות לתלמידיהן לחזור ולרענן את החומר במקצועות היסוד שדרושים בעת הקבלה ללימודים האקדמיים במוסדות הלימוד השונים. במהלך המכינה נלמדים נושאים שונים וביניהם: אנגלית, הבעה, אזרחות, היסטוריה, מתמטיקה וכו...

 

רוב מוסדות הלימוד שמציעים בכותלם מסלול מכינה 30+ מודעים לצורך העז של תלמידי המכינה למערכת שעות גמישה ונוחה שלא תפגע במהלך חייהם התקין. מוסדות הלימוד מודעים לכך שקהל תלמידיהם כולל: זוגות והורים צעירים, אנשים בעלי קריירה ובכלל אנשים אשר לא יכולים לאפשר לעצמם להפסיק לעבוד לתקופת הלימודים. לכן מערכת השעות הינה מערכת גמישה ונוחה שמוצעת לתלמידים במסגרות שונות כמו לימודי בוקר, ערב וימי שישי שמאפשרים לתלמיד ללמוד על פי נוחותו ולעבוד אפילו במשרה מלאה.

 

מכינה 30+ הוא מסלול מוכר ברחבי הארץ כולה וניתן למצוא אותו במוסדות לימוד בצפון, במרכז, בירושלים ובדרום.

מכינה 30+

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים