לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מכינות קדם אקדמית

הצעות לימודים מכינות קדם אקדמית

מכינה קדם אקדמית

 

 

מכינה קדם אקדמית במכללות השונות מהווה כהכנה משמעותית לקראת הלימודים האקדמיים במכללות ופעמים רבות מקלה על תנאי הקבלה של המועמד ללימודים אקדמיים במכללה כזו או אחרת. ישנם אנשים רבים שבוחרים לגשת למכינה קדם אקדמית מאשר מכינות הבגרות שכן סיום המכינה בהצלחה יעניק להם את הכרטיס הכניסה למסלול שרצו במכללה מסוימת. 

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

במסגרת לימודי מכינה קדם אקדמית נלמדים קורסים במספר נושאים. מרבית המכינות האקדמיות מציעות קורסים בתחומיים מרכזיים המקבילים את תחומי החובה במבחני הבגרות וגם חלק ממקצועות הבכירה, בנוסף מכינה קדם אקדמית תכלול קורסים הנחוצים להשתלבות נאותה ומוצלחת במסגרת האקדמאית ולכן יהיו נוטים לכיוון אופי המכללה בה מועברת המכינה. בסיום המכינה האקדמית ישנם הציונים אותם השיגו התלמידים בבחינות השונות שהממוצע ביניהם מחליף לא פעם את ציוני מבחני הבגרות על מנת להתקבל למוסד הלימודים.

 

הנושאים הנלמדים במכינה קדם אקדמית משתנים בין מוסד לימודים כזה או אחר כשאופיו של המוסד משפיע כמעט תמיד גם על אופייה של המכינה כך שמכינה אקדמית במכללה טכנולוגית תעניק מכינה עם אופי טכנולוגי, מכללה למשפטים תשליך את אופייה הייחודי היישר לתחומי הלימוד במכינה וכן הלאה...

מכינות קדם אקדמית

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי ראשי

צפון
עבור

בטיחות

קורס הדברה

מרכז
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מעשי

דרום
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים