לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

מנהל מערכות בריאות

הצעות לימודים מנהל מערכות בריאות

תואר שני מנהל מערכות בריאות

התפתחות המדע והטכנולוגיה הביאו לשדרוג משמעותי במתן שירותי הבריאות לאוכלוסיה. עם התפתחות שירותי הבריאות עלה גם הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום שיפקחו וינהלו את מערכות הבריאות השונות. לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות מיועדים לאלו שרוצים להשתלב במגוון משרות מפתח ניהוליות במוסדות ובמערכת הבריאות הקיימות.

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 

 

 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

 בתוכנית לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות נחשפים הסטודנטים למגוון נושאים כשבינהם נושאי ניהול מרכזיים המודגשים ומיושמים על מוסדות ומערכות כמו קופות חולים, בתי חולים, מרפאות פרטיות, התעשייה הרפואית ועוד. בתקופת הלימוד לומדים הסטודנטים על האתגרים בניהול המוסד, על הצרכים של המוסד, תהליכי תכנון וביצוע של שירותים שונים, שימוש נכון במשאבי המערכת לייעול מקסימאלי של המוסד. מלבד זאת לומדים הסטודנטים במסלול זה אודות האוכלוסיות החלשות יותר כמו אוכלוסיית הנכים, הקשישים וכן הלאה.

 

תנאי הקבלה ללימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות הם לרוב ממוצע מעל 80 בתואר ראשון שקשור לתחום – פסיכולוגיה, סיעוד, סוציולוגיה, כלכלה, מנהל עסקים וכדומה. מוסדות הלימוד יכולים גם לדרוש מהמתעניין השלמה של כמה נושאי מפתח לפני תחילת הלימודים.

מנהל מערכות בריאות

תואר שני מנהל מערכות בריאות
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס חשמלאי מוסמך

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים