לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

פסיכומטרי "פרימיום"

הצעות לימודים פסיכומטרי


קורס פסיכומטרי

קורס הפסיכומטרי הינו תחילת הדרך הקשה והמאתגרת ללימודים אקדמאיים לתואר ראשון. מספר עצום של צעירים גודשים את בתי הספר לפסיכומטרי בארץ ועובדים קשה במטרה אחת חשובה – להשיג את הציון הדרוש לפקולטה שאותה הם רוצים ללמוד. מרבית בתי הספר מכירים בכספי הפיקדון ומקלים על חיילים בהנחות נוספות.


 

 עלות קורס פסיכומטרי בארץ משתנה בין מוסדות לימוד שונים, אך באופן כללי ניתן לסכם כך:

 

בין 6,000 ל- 7,400 ש"ח – טווח המחירים הממוצע לקורס בבתי הספר לפסיכומטרי בארץ

 

כמו כן קיימות הנחות לחיילים משוחררים וואוצ'רים מיוחדים המורידים עלויות עד עשרות אחוזים !

 

המשך לסקירה מלאה...


 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר

הציון הפסיכומטרי הינו קריטי בעת הקבלה למוסד הלימודים, שכן במרבית המקרים הוא יקבע אם המועמד מתאים ללימודים במוסד ובפקולטה שאותה הוא מבקש ללמוד. אוניברסיטאות ומוסדות מוכרים מטעם המועצה ללימודים אקדמאיים דורשים כתנאי קבלה ציון פסיכומטרי גבוה ומאתגר שמחייב את התלמידים לעמול קשה ולהשקיע שעות רבות לקראת מבחן הפסיכומטרי. מכללות פרטיות ומקצועיות מציעות גם הן מסלולי לימוד לתואר ראשון עם תנאי קבלה סלחניים יותר שמקלים עם הסטודנטים ונותנים להם את ההזדמנות ללמוד את המקצוע שרצו עם ציון נמוך יותר מהמבוקש באוניברסיטאות.

 

איפה לומדים קורס פסיכומטרי ?

בתי ספר לפסיכומטרי ממוקמים ברחבי הארץ כולה החל מהצפון הירוק, דרך המרכז ההומה ועד הדרום המדברי. ישנם סניפים רבים של בתי הספר הממוקמים בפריפריות ואזורים רחוקים יותר. בין בתי הספר המובילים בתחום הפסיכומטרי ניתן למצוא את יואל גבע, אנקורי, IQ, קידום, לחמן וכן הלאה.

 

כמה עולה קורס פסיכומטרי ?

מחירו של קורס פסיכומטרי תלוי במוסד הלימודים ובשם שצבר בית הספר, איכות המורים ומבחן התוצאה. מחיר קורס פסיכומטרי בבתי הספר המובילים נע לרוב בין 6,000 ל- 7,400 ש"ח . קורס פסיכומטרי הוא קורס שברוב מוסדות הלימוד מוכר על ידי כספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים דבר שמקל מאוד על אוכלוסיית הצעירים בישראל ונותן להם תמריץ רציני להתחיל בלימודים.

 

הנחות מיוחדות לחיילים

ההכרה בחייל המשוחרר שסיים את שרותו במערך ההגנה הישראלי באה לידי ביטוי בהנחות משמעותיות. מלבד העובדה שניתן ללמוד על חשבון כספי הפיקדון, חיילים משוחררים אף זוכים לפעמים להנחות משמעותיות של מאות שקלים. בנוסף קיימים וואצ'רים רבים לחיילים משוחררים שהגיעו ממערך הלחימה. וואצ'ר כזה אומנם אינו ניתן לכל אחד אך הוא יכול להוזיל את עלות הלימודים עד פחות מחצי הסכום.

 

ייחודו של אתר studychoice

לאחר מילוי טופס הרשמה תקבל הצעות לימוד המשתלמות ביותר ממגוון בתי הספר לפסיכומטרי באזורך. בכך תחסוך כסף וזמן יקר לעומת פנייה ישירה לכל אחד מהם !

פסיכומטרי "פרימיום"

קורס פסיכומטרי
קורס פסיכומטרי
הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשמל ומקצועות טכניים

קורס בקרים מתוכנתים PLC

דרום
עבור

חשמל ומקצועות טכניים

קורס ריתוך

צפון
עבור

עוד קורסים

לימודי סייעות לגני ילדים

מרכז
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים