לימודים אקדמיים לתואר, קורסים לתעודה והכשרה מקצועית במכללות

קורס ברמנים

הצעות לימודים קורס ברמנים


קורס ברמנים

 קורס ברמנים הינו קורס שמושך צעירים ומתבגרים רבים ללמוד את תרבות האלכוהול ולהפוך אותה לעבודה מזדמנת מצוינת לזמן הלימודים ולפעמים אף לקריירה בתחום. כיום בפאבים, מועדונים, דאנס בארים, במלונות ובמסעדות אנו יכולים למצוא סטודנטים רבים שעובדים על תקן הברמן באותם המקומות. בתי העסק השונים בייחוד אם מדובר במלונות ופאבים דורשים מהמתעניינים בעבודה להיות בעלי תעודה שניתנה להם לאחר הצלחתם בקורס ברמנים .

 

צוות אתר www.studychoice.co.il מאחל לך הצלחה בלימודים!

  


 


 

 

 

 

 

לקבלת הצעות לפי אזור לימודים

יש למלא פרטים ולסמן אזור לימודים על המפה


קבל הצעות לימוד
אני מעוניין שנציגי מוסדות הלימוד יצרו אתי קשר


העבודה בתור ברמן יכולה להוות פתרון מצוין לסטודנטים וזאת מכמה סיבות-

 

*עבודה בתור ברמן בפאבים ובמועדונים מתרחשת בעיקר בשעות הלילה והלחץ הגדול הינו בסוף השבוע. מכאן ששעות הלימודים שמתרחשות ביום אינן נפגעות והסטודנט יכול להיות זמין למשמרות שמגיעות בהפתעה.

 

* במהלך תקופת הפגרה מהלימודים יש באפשרותם של סטודנטים שעברו קורס ברמנים את האפשרות לנדוד לעריי תיירות בארץ לתקופה של כמה שבועות עד כמה חודשים ולעבוד שם בתנאים טובים ושכר גבוהה.

 

* מלבד משכורתו של הברמן לפי שעה, שכרו נצבר גם על ידי תשרים (טיפים), מקום העבודה הוא לרוב עבודה בסביבה צעירה שמזדהה עם הברמנים הצעירים בעצם וגורמת להם להשאיר תשרים נעים על השירות שניתן.

 

* מקום העבודה הוא מקום בילוי. ככה שגם משמרות בסופי שבוע אינן מדכאות וגורמות לתחושה של שיעבוד בין הלימודים והעבודה.

קורס ברמנים הינו קורס מבוקש מאוד בקרב האוכלוסייה שרואה בו הזדמנות להשיג עבודה נוחה ומהנה לתקופת הלימודים ולתקופות אחרות בחיים. מחירו של קורס ברמנים אינו בשמיים ומתאים לסטודנטים, חיילים משוחררים וכו...

 

אורכו של קורס ברמנים עומד על סביבות 12-18 מפגשים בני 4-8 שעות בכל פעם שכוללים לימוד תיאורטי על היסטוריית האלכוהול, סוגי אלכוהול ושילובים מסוימים (קוקטיילים) וכמובן חלק מעשי שכולל הכנת קוקטיילים, התמצאות על הבר, שליטה באמצעים טכניים הדרושים לברמנים בזמן אמת. בנוסף לכך הרבה אנשים רואים בקורס ברמנים עצמו כמקום בילוי לכל דבר. שהריי הלימודים עצמם כוללים טעימה של סוגי אלכוהול רבים והתנסויות חדשות. יש לציין שגיל התלמידים בקורס ברמנים צריך להיות 18 ומעלה. זאת על פי חוק שאוסר להגיש אלכוהול לקטינים.

 

איפה מועבר קורס ברמנים ?

הקורס מועבר בדרך כלל בפאבים שנסגרים בשעות מסוימות למטרת הכשרת התלמידים להיות ברמנים מקצועיים. עם זאת מלונות, גם הם מוקד שמעביר את הקורס (בעיקר באילת). מקומות רבים ברחבי הארץ כולה מציעים את הקורס החל מתל אביב, חיפה, ירושלים באר שבע ואילת כמובן ועד אשקלון, קרית חיים, אשדוד, נהרייה ועוד...

 

ניתן לסכם שקורס ברמנים כולל- הכשרה מהירה וזולה יחסית, עבודה זמינה ונגישה שמסתדרת עם שעות הלימודים ושכר מכובד שיכול לתת לסטודנטים אוויר לנשימה ולהשאיר גם כסף בצד.

קורס ברמנים

הלוח החם
הקורסים המבוקשים כעת

חשבונאות

קורס הנהלת חשבונות 1+2

מרכז
עבור

רכב

לימודי מורה נהיגה

דרום
עבור

מחשבים

קורס ניהול רשתות

צפון
עבור
מסלולי לימוד מבוקשים